Porucha mixéra

nts
3. sep 2013

ahojte, určite sa už nejedna z Vás stretla s poruchami mixérov.že mixujete papaníčko svojmu dieťatku a zrazu Vám mixér prestane mixovať a zastaví sa úplne.mnohé z Vás už určite panikárili :a čo mám teraz robiť? máte skúsenosti s takýmito poruchami? môžte tu dať rady aj pre ostatné mamičky, aby vedeli ako sa pri takejto poruche mixéra zachovať, ako ju odstrániť a ako otestovať motor mixéra na zistenie príčiny prečo nechce bežať.

janie80
3. sep 2013

Ty si nejaky uchyl na mixery??? 😅 😀

andelok
3. sep 2013

no neviem, ci je to zrovna dovod na paniku 🙂 ak sa pokazi mixer, da sa jedlo poriadne roztlacit vidlickou, akurat sa pri tom viac narobis. alebo v najhorsom skocit do potravin a kupit hotovy prikrm.

nts
autor
3. sep 2013

neni som. som mamička s malou Karin, ktorá má 11 mesiacov.

krassotinka
3. sep 2013

😀 😀 😀 juuuuj ako dobre 😀 @nts nechap ma zle, ja sa nikdy nevysmievam a ani teraz nie, ale mne to prislo tak vtipne 😀 😀 😀 😀

krassotinka
3. sep 2013

a ked som otvorila tvoj fotoblog no este viac 😀 😀 😀 😀 😀

katren
3. sep 2013

@nts zas ty? este si zabudla napisat, ze mas Etu....a prečítaj si odpoveď na iných fórach/min.5/, kde máš položenú tú istú otázku

sharlotta
3. sep 2013

Panika z mixera? Co budes robit,ked ti dieta dostane 40 horucky? Mne sa nikdy nepokazil a 11 mesacne dieta uz nepotrrbuje mixovanu stravu,ale male kusky.

nts
autor
3. sep 2013

ale moja Karin má zavedenú sondičku do žalúdka, takže musí mať mixovanú stravu najemno.

aduskatt
3. sep 2013

@sharlotta no, ja som z fotoblogu a minulych prispevkov pochopila, ze dietatko ma zavedenu sondu a tou je krmene, takze asi mixovat musi

sharlotta
3. sep 2013

Jaj,recesia....

katren
3. sep 2013

@nts
@aduskatt hej....pred letom mala pol roka a teraz ma 11 mesiacov. ..cele leto to iste každý týždeň. ..prázdniny sice skončili, ale tebe ešte asi nie

monika2712
3. sep 2013

jaaaj zase nasa mixerka 😀 😀 skus ho dat pod paplon mozno to pomoze 😀 baby neberte ju vazne..

katren
3. sep 2013
aduskatt
3. sep 2013

ja to nejak nesledujem, teda kde kade po forach co riesi🙂 len vcera som pozerala nejake blogy a ani neviem ako som sa dostala aj na jej a v jednom prispevku bolo, ze musi kvoli sonde mixovat.......to som si zapamatala, inak vooooooobec nemam prehlad, kde pise, ako pise a ako stare ma dieta🙂 tak mozno som ja uplne vedla🙂

aduskatt
3. sep 2013

@katren ja nemam co a preco prepacovat, ja sa nehadam, len som vecene napisala, co som si vcera precitala🙂

katren
3. sep 2013

@aduskatt jj 😉
cele leto tu pise o mixeri a minule jej tu kocky vypisali vsetky fora a linky na ne, kde sa pyta presne to iste.....a teda to dieta malo uz od 6-12 mesiacov....

aduskatt
3. sep 2013

@katren dikl za nasmerovanie, uz som si precitala o co kraca🙂 achjo🙂

katren
3. sep 2013

@nts napr tu uz mala tvoja karin rok.......a otazka bola polozena 1.4.2011.....tak kolko ma?????
http://nanicmama.sme.sk/node/32012

aduskatt
3. sep 2013

@katren toto ma zabilo 😀 26.06.11
dobrý deň, mám malú dcéru Karin. keď jej mixujem mäsové pyré a pochúťky v stolnom mixéri ETA 0010 oranžovom, tak keď ho zapnem,robí:prd,prrrd,prd,prd ,potom normálne beží. a ešte potom robí:tfuj,tfuuuj,tfuj,tfuj. nebude to zlý unášač?ale čo to môže byť?díky "

nts
autor
3. sep 2013

dnes budem mixovať, no dúfam že sa mi mixér nepokazí.dnes bude:mäsovo-mrkvové pyré a jablkovo-čerešňové pyré.

aduskatt
3. sep 2013

@katren tak karinka nejaka existuje od roku 2011.toto nebude fakt celkom koser

nts
autor
3. sep 2013

pomýlila som sa vo veku Karin. má naozaj 11mesiacov

katren
3. sep 2013

@aduskatt hej, a stale ma polroka az rok 😀 😀 😀 😀

katren
3. sep 2013

@nts hej, to mala aj v roku 2011.....co diskusia, to sa pomylis vo veku 🙄

mamina_25
3. sep 2013

😀 tak super som sa uz davno nezasmiala 😀 ine mamicky vystavuju na obdiv svoje deturence tato "mixer"... konec .. 😀

aduskatt
3. sep 2013

@nts tak ja neviem, ale uz v aprili 2011 si pisala, ze ma rok, na inej stranke.tak ako to je?🙂 http://nanicmama.sme.sk/node/32012

nts
autor
3. sep 2013

no a už idem mixovať. práve zapínam mixér.

radusiq
3. sep 2013

Hmm...nebolo by jednoduchsie zamrazit jednu davku pre pripad potreby ako 2 roky riesit co ked sa pokazi mixer? normalne cakam kedy sa tu objavi ten uzasny teleshoppingovy produkt ktory nas toho strasneho pocitu zbavi ucinne a jednoducho, len za €99.99 + postovne a balne 😀

sharlotta
3. sep 2013

Ako aj mne je niekedy smiesnotrapne z niektorych mamiciek,co si fotia kazdy tanierik kazdu topanocku....ale je to ich vec,je to verejny web...Niekedy mam aj pocit,ze by sa tu uzivila aj vestica Teodora ale...ludia su rozni a robit si srandu z p,co ma sondu 😖

nts
autor
3. sep 2013

mixér mi trocha zaprdel,teraz ho nechám 5minút bežať.