Používáte dudlík?

nissanek
3. dec 2007

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak jste na tom s dudlíkem. Já ho malé zatím vůbec nedávám, ale je někdy je to dost náročné. Psala jsem dotaz na laktační ligu, jestli dudlík kazí techniku sání i po 2 měsících, ale ještě mě neodpověděli, tak se jdu poradit sem. Máte problémy s kojením, když dáváte dudlík? A na růst zoubků to má vliv (dotaz pro maminky s odrostlejšími dítky 🙂 )?

chloenka
28. jún 2009

Tak to mas velike stesti. To se nam asi stat nemuze...

nikollette
29. jún 2009

Dudlík je u nás každodenný 😅

ditka1
29. jún 2009

my vobec dudlik,od zaciatku ho nechcel a aj mu to ostalo,radsej si cmula ruku. 😒

evabelk
3. júl 2009

V porodnici dudlíky nedoporučují, kvůli kojení. Já se do dudlíku tedy nehrnula,ale je pravdou, že malá ani tak moc neplakala, většinou jen když měla hlad a to sme dávaly prso 🙂 popravdě řečeno, jsou situace, kdy by se ten dudlík hodil... tak sme ho tedy začali dávat, ale malá ho nechtěla. Jen si s ním hraje, vyplyvuje ho, neví co s ním. Někdy vyloženě kňourá, s prsem si taky jen hraje, chce se jí spát a to je právě čas na dudlík. MY MÁME ALE BOHUŽEL SMULU! A to ani nemluvě o tom, když začne plakat venku, nebo někde na návštěvě...jsou nám 3 měsíce, ale já už to vzdala, mám doma asi 10 různých tipů a s malou to ani nehne. Dokonce se mi ještě někdy směje, jak ji ho dávám 😝

katuska09
3. júl 2009

No my dudlík pužíváme od 3.týdne a hodně. Malej byl hodně ukňouranej. Teď už má ale dudlík svátečně, nechci aby chodil s dudlíkem do 3let, jak tomu u některých dětí bývá, tak jsem to začala omezovaat, navíc malej je ted hodně upovídanej, takže ani není třeba, dávám mu ho jen večer na spaní.

evinkaa
3. júl 2009

My dudlík taky používáme, vlastně od začátku. Doporučila mi to doktorka, jinak bych ho asi dávat nezačala. Je to ale lepší konkrétně pro nás proto, že už musím dokrmovat z lahve a malá se z ní naučila pít hned první den. Koupila jsem lahvičku od stejné značky jako je dudlík a v pohodě. S dudlíkem hlavně spíme, přes den ho jinak nevyžaduje, ale v noci se bez něj neobejde. 🙂

zuzikmeduzik
6. aug 2009

baby a neviete, či vadí, ak ako 8 kmesačný používame dudlík pre 0-6 mesiacov?

ciernovlaska
6. aug 2009

zuzikmeduzik - myslim, ze to nevadi. znami maju dievcatko 8 - mesacne, ktore chce len jeden typ dudlika, urceny novorodencom a predcasne narodenym detom. skusali aj ine typy, ale vsetko odmietala, napinalo ju z vecsich dudlikov.

Ja som pred narodenim malej bola velky odporca dudlikov, ani som si ziadny nekupila. Po narodeni malej sme boli asi 7 tyzdnov bez dudlika, ale mala mi po veceroch plakavala, stale chcela nieco zuzlat, davala som jej prso, lebo som si myslela, ze je hladna. Ona sa vsak len tak ukludnovala. Po jednom veceri, kedy do noci plakala, hoci bola napapana, prebalena, nosena, som to vzdala a na druhy den som kupila cumlik. Vyrazne to pomohlo, malu to upokojuje, lahsie zaspava. Cumlik mi vypluva len ked je najedena. Nedavno objavila aj rucicky, zacina si ich cumlat, takze ked ju tak pristihnem, hned jej dam cumlik, radsej nech cumla cumlik, ako rucicky. Takze to je moja susenost.

nikollette
6. aug 2009

Zuzi, no neviem, preco nekupis, vacsi, vsak to nie je taká položka 😉
Ktovi ci je to dobre kvoli zubkom,...

My používame iba Avent, že vraj su vhodne aj kvoli rastu zubkov, aby neboli krvé zúbky, ako z lacných neprispôsobivých dudlov...

aleachim
6. aug 2009

niko:no, on je problém, že asi jiný nechce. Naše Lůca si oblíbila dudlíky za 20 kč a nehnu s ní, a to jsme ji strkali avent i nuk a jiné, za dudlíky jsem utratila tak 1000 kč a ona si trvá na těch svých a ještě nejlépe, když jsou pořádně vydumlané.

nikollette
6. aug 2009

Aleachim 😀 😀 😀
no ja som mala kúpenýc do denska (malý ma 5mesiacov) presne 17násť dudlíkov..
nuk, chico, canpol babys, babynova, avent... hned v porodnici sa chytil na avent, mala som tam iba ten, a ked sme dosli domov, ostatne ani cítit nechcel, hned vyplúval...
Takže sa držíme, pri Avenťáckich 😉 a na dudle mám mániu, kazdy druhy týžden kupim nejaký nový.. take pekné vyrabaju 😅

iinuska
6. aug 2009

Nas maly mi dudel nechce. Dkusala som silikonovy aj kaucukovy, ale stale ho vypluva, dokonca ho obcas aj napne.

zuzikmeduzik
6. aug 2009

nikolette, nie je problém v tom, že nemáme na dudlík 🙂
len z väčšieho ho napína a vyplúva ho...tak mi prišlo, či ten malý mu nemôže deformovať ďasienka

gabrianka
6. aug 2009

ja dudlik davam.ono se to rika ze na zoubky to neni dobre...ale dnes uz se vyrabeji ruzne typy dudliku a take ruzne antibakterialni a tak..dudlik stejne ale chce jen kdyz usina jinak pres den tak bezne nee.

berenika39
6. aug 2009

co to je antibakteriální dudlík? to bych hned koupila, to nebude dítě nemocný, když to bude dudlat?

gabrianka
6. aug 2009

me to kamaradka tedka koupila male jako darek a byly tam dva(silikonove)a staly 170 ale nevim kde ho kupovala.se poptej..to urcite nemocne bude kdyz uz bude muset byt nebo chytne neco antibakterialni dudlik tomu nepomuze ona ho male koupila od te doby jak mela ty aftiky v pusince tak lepsi nez normlani podle me

berenika39
6. aug 2009

jsem se ptala, co to je, antibakteriální dudlík, ne kolik stojí a kde ho mám koupit.

gabrianka
6. aug 2009

tak to uz mas asi v tom nazvu ne asi bude trosku bojovat proti bakteriim nevim co vic ti na to napsat...ja ho nevyrobila 😖 mozna ze se tomu diteti tam nezanese jen tak nejaka bakterie a vic to ochrani a uz jsem psala ze mi ho kamoska koupila kdyz mala mela aftiky tak treba tady na to

soanpe
6. aug 2009

novinka? antibakterialní dudlíky 😅

silikonový dudlík je normální dudlík, jen místo porezního kaučuku se používá silikon,který se nedá prokousnout, nezpuchří,nemá specifickou chut a pach jako kaučukový.

afty jsou většinou z nedostatku vitamínů sk.B 😉

jeudi
6. aug 2009

holky vy ji pronasledujete 😀 ty ty ty 😀

misakri
6. aug 2009

u nás letí NUK 😉
používali jsme u dcerky a teď i u syna a veliká spokojenost.. 😉

a antibakteriální dudlík???.. myslím, že jen další planá reklama.. 😠

gabrianka
6. aug 2009

taky jsem si toho vsimla a to ze afty jsou z nedostatku vit.B vi asi v podstate kazdy ale vzdy to tak neni..treba moje mala to chytla vlivem viroveho puvodu....

jeudi
6. aug 2009

mi dudlu pouzivali u obou deticek hned od narozeni ..prvni syn ho ma jeste ted nak se ho nemuzem zbavit (nastesti ma zoubky krasny)

berenika39
6. aug 2009

tak to jsem hned klidnější. gabri, další diskuse, kde ti ty ptákoviny neprošly. proč píšeš jiným mamčám o antibakteriálním dudlíku, když nevíš, co to je, jak to funguje a že nic takovýho není, pokud jo, tak jen jako dobrej komerční tah?

no ale aspon tady to není život ohrožující ptákovina z tvojí klavesnice.

mizím odsud,omlouvám se, povídejte dál o dudání a všem přeju zdravý mimča s dudlíkem i bez....a žádný baktéééérie....dudlík by musel bojovat....

gabrianka
6. aug 2009

bereniko ty jsi fakt ale nemozna..si to najdi treba na netu jestli to existuje ja ho doma mam tak asi spadl z nebes...a to ze mi ho kamaradka koupila to hend musim vse ohledne nej vedet?nejsem magor pro me dudlik jako dudlik boze ty uz fakt nevis do ceho mas jet proti me ale vylozene fakt!!

soanpe
6. aug 2009

a viry nakazí toho, kdo je oslabený.oslabený člověk většinou nemá dostatek vitamínů. 😉

berenika39
6. aug 2009

ale vyloženě jsem zagooglila a nic...zkus to taky....

gabrianka
6. aug 2009

soanpe zajimave ze mi to po te mladsi chytla i ta starsi tak z becka to urcite nebude

berenika39
6. aug 2009

první stránka vyhledaných odkazů na antibaketriální dudlík, a nic.....mě to fakt zajímá, hledám, ale marně

1.
Silikonový dudlík strečový na kojenecké láhve s širokým hrdlem [P ...
Kartáč exclusive na láhve, dudlíky a hrníčky. 151,- Kč. Sterilizátor do mikrovlnné trouby. 686,- Kč. Antibakteriální mycí prostředek 500 ml. 134,- Kč ...
shop.i-tatinek.cz/silikonovy-dudlik-strecovy-na-kojenecke-lahve-s-sirokym-hrdlem-p-54.html - Archiv - Podobné
2.
Kojenecká láhev jablíčko s dudlíkem ve tvaru slámky 150 ml [NF-807 ...
Též doporučujeme : Kartáč na slámky. 67,- Kč. Kartáč s otočným držadlem na láhve, dudlíky a hrníčky. 104,- Kč. Antibakteriální mycí prostředek 500 ml ...
shop.i-tatinek.cz/kojenecka-lahev-jablicko-s-dudlikem-ve-tvaru-slamky-150-ml-p-39.html - Archiv - Podobné
Zobrazit další výsledky z webu shop.i-tatinek.cz
3.
2x Dudlík Šidítko 0-6m+ NUBY - TOMMEE TIPPEE -NOVE (683540541 ...
19. červenec 2009 ... 2 kusy v baleni - Silikonové ortodontické šidítko - dudlík ... Další značkou výrobce je Sangenic – antibakteriální koš na pleny, ...
https://ssl.aukro.cz/item683540541_2x_dudlik_si... - Archiv - Podobné
4.
Dudlík silikonový velký 6m+ - www.mam-shop.cz
Nacházíte se: Úvod > Dudlíky > Baby Ono > Dudlík silikonový velký 6m+ ... Antibakteriální autobag žlutý s Rákosníčkem Žlutý autobag 2 v 1 s Rákosníčkem, ...
www.mam-shop.cz/.../dudliky/dudliky babyono/102... - Archiv - Podobné
5.
Dudlík silikonový třešinka 2ks - www.mam-shop.cz
Canpol silikonový dudlík třešinka je vhodný na všechny typy standartních kojeneckých lahví. ... Antibakteriální autobag modrý s Rákosníčkem ...
www.mam-shop.cz/.../394-dudlik-silikonovy-tresi... - Archiv - Podobné
Zobrazit další výsledky z webu www.mam-shop.cz
6.
eBERUNKA | BABY PROGRAM - Kojenecké lahvičky a dudlíky
FARLIN Antibakteriální mycí prostředek - 500 ml · FARLIN Antibakteriální mycí prostředek ... Dudlíky AVENT jsou nyní vyráběny z měkčího a slabšího silikonu. ...
www.eberunka.cz/katalog.php?kategorie=2022 - Archiv - Podobné
7.
ARTSANA S.P.A. : Lékárna.cz
Chicco F Láhev polykarbonát 250ml 71564 kaučukový dudlík 4m+ ... Chicco Tampóny antibakteriální do podprsenky 60ks · Chicco Tampóny antibakteriální do ...
www.lekarna.cz/artsana-s-p-a/ - Archiv - Podobné
8.
Diskuze | Děti a Rodina | A jak sebrat dudlík | Chytrá žena
ahojky,poradíte jak šetrně sebrat dudlík?Malej je na něm dost závislej ale začíná z ... Soutěž o CleanGuard™ - exkluzivní kabelkový antibakteriální sprej. ...
diskuze.chytrazena.cz/deti-a.../a-jak-sebrat-dudlik-862.html - Archiv - Podobné
9.
Dudlík 0-3m - medvídek 2 ks nunýnek.cz - vše od těhotenství a ...
Doporučujeme. Antibakteriální deka Rákosníček žlutá ... Nejprodávanější. Dudlík 0-6m SENSITIVE FANTAZIE zelený+fialový 2 ks ...
www.nunynek.cz/.../0-3.../dudlik-0-3m---medvide... - Archiv - Podobné
10.
CHICCO
Dudlík je vybaven speciálním ventilkem proti škytání, který kontroluje přívod vzduchu a ... Antibakteriální tampony obsahují super absorpční mikroperličky, ...
www.detske-potreby.cz/1-chicco.html - Archiv - Podobné

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další

Hledat ve výsledcích - Jazykové nástroje - Tipy pro vyhledávání - Nejste spokojeni s výsledky vyhledáv

gabrianka
6. aug 2009

bereniko tak vyjed z toho sveho slavneho googlu a zajed do seznamu dej ho do vyhledavace a uvidis...