Prasknutá lebka týždňového bábätka. Máte skúsenosť?

zaba1121
25. aug 2009

Dobry den, chcela by som sa spytat.

Kamaratke sa narodila dcera asi pred tyzdnom a zial po skaredom pade na hlavicku malej praskla lebka. Neviem o tom nic viac, ale strasne ma to mata.
Kamaratka ma vypnuty mobil a ja sa nemam na koho obratit.
Prosim Vas, nemate niekto podobnu skusenost???

akejka
25. aug 2009

zaba, ja len poznám jednu kočku - ktorá dala niekoľkotýždňové mimino varovať nejakej 15 ročnej susede, kým si skočila na kávičku s kamoškami...a tej mladej babe bábätko padlo z rúk a tiež malo prasknutú lebku. Museli ísť až do Prahy na operáciu, ale netuším, či je dnes dieťatko O.K. To sa stalo ešte pred pár rokmi...
😢

zaba1121
autor
25. aug 2009

henikav, - nic sa nestalo, presne to som jej aj napisala 🙂 ze len tu stojim a nic nerobim, ale staci aby luskla prstami a som pri nej 🙂 a velmi ma mrzi Tvoja strata ☹

nadenkaaa - napisem Ti, ked budem vediet nieco viac, dufam, ze Ta to neotravuje, ale velmi sa tesim, ze mi pise niekto, kto pracoval v zdravotnictve, potesili ma baby tu na nete, citim, ako citia spolu s kamoskou, a to ani nevedia, kto to je 🙂 ale Tvoje odborne slova ma velmi velmi upokojuju 🙂

dakujeeeem Vam vsetkym!!!! 🙂 🙂 🙂

nikollette
25. aug 2009

Akejka no ďakujem pekne 😔

akejka
25. aug 2009

ozaj zisťovala som dnes, ako sa darí bábätku (vlastne už to je niekoľkoročné dieťatko), o ktorom som dnes písala...s prasknutou lebkou a operáciou...
a že je úplne zdravé, bez akýchkoľvek následkov 🙂

wiwienne
25. aug 2009

Nikollete, moj maly sa na treti den po porode otocil nabok 😕 mala som oci ako ringloty, treba na ne stale davat velky pozor.. 😕

mama.wolfka
25. aug 2009

uff, až mi prišlo zle pri predstave, že by sa mi niečo také stalo...
... úplne chápem tú maminu, mobil by som hodila strášne ďaleko ...
... chúďa malé, teraz malo pekne ceckať maminu a nie toto ...

🙂 ale musíme veriť, že sa vyzdravie a všetko bude ok 🙂

držíme palce 😉

sssimi
25. aug 2009

Zaba ja tiež dúfam, že dieťatko bude na 100% v poriadku.... Ja som sa stretla iba s prípadom kolegu keď personálu v porodnici padlo jeho dieťatko, ale nanešťastie to neprežilo-no bolo to ihneď... Vtedy prišiel doktor za ním mu to povedať a pri odchode mu poklepal po pleci a povedal mu že je ešte mlady a detí si narobí ešte dosť... 😠 Asi by som ho tam v tej chvíli dobila... No toto sa stalo asi 25 rokov dozadu....

Možno toto sem nepatrí. Nechcem nikoho strašiť. Je to príbeh zo života... Zaba potom daj určite vedieť ak sa dozvieš niečo...

diddi
25. aug 2009

pevne verim,ze malinka bude vpodiadku!!!!.....osobne by som sa postarala o to,aby dotycna uz nikdy ziadne dietatko v nemocnici nedrzala 😠 ....a nevies nic viac,ako sa to cele stalo?.......Zajo,ty si neskutocna...ale vsade kde sa zapojis...splechnes od brucha nejaku p....nu,az to trieska...sa trochu uvedom!!!

zaba1121
autor
26. aug 2009

Maminky!
Asi je to velmi skoro hovorit, myslim si, ze kamoska bude poznacena do konca zivota a stale ju bude sledovat, ale volal mi kamarat, ze to vyzera tak, ze mala je ok 🙂 Nechcem to zakriknut 😖
Takze prekrizene prsty a Dakujem!!!!! 🙂 🙂 🙂

akejka - Dakujem, dakujem, dakujem!!!

diddi - ver tomu, ze mam aj ja nervy na tu zenu, akoze myslim si, ze ta sestricka musi byt straasne v prdaku teraz psychicky, ale aj tak sa nu sialene hnevam!!!

sssimi - dakujem velmi pekne 🙂 nestrasis, jasne, len hovoris, a pristup lekara - ubit stolickou na mieste!
viem, ze neexistuje silnejsi pud ako pud matersky! a tym padom aj otcovsky!

mama.wolfka - dakujem velmi pekne 🙂

sirinka
26. aug 2009

aj ja sa pripajam a drzim babatku palce, nech je zdravucka...!

evina0
26. aug 2009

neviem si take cosi ani predstavit keby sa to mne raz stalo..snazime sa o dieta viac ako rok stale nie som tehotna a keby cosi takehoto asi sa zblaznim..
babenku drim palceky a vela vela zdravicka