Predkožka sa dala pekne stiahnuť zrazu nejde vôbec

vendigo
2. máj 2019

Dobry vecer prosim vas mamicky poradte mi... mam 8.5 mesacneho syna. Stahovali sme predkozku cca od pol roka islo mu to odzaciatku velmi pekne jednoducho... doktorka poradila ze mozeme kludne pokial ide nie nasilu... ze okolo roka by mu to aj tak malo ist pekne samo. Lenze teraz som mu to asi 2 tyzdne nerobila pretoze bol chory atd. Dnes som ho kupala a ze zacnene zase pretahovat a vobec mu to nejde ani malilinky kusok vobec akoby to mal uplne zrastene zuzene aalebo co

vendigo
autor
2. máj 2019

@vendigo stalo sa to aj niekomu z vas... dost som sa zlakla ze to slo a teraz vobec. Trochu sa bojim mozete mi prosim napisat tie ktore s tym mate skusenost ako to bolo u vas ked sa tak stalo ?

sta0
2. máj 2019

@vendigo ahoj predkožka zvykne u tak malých detí znova prirásť, ak s ňou "necvičíte" pravidelne. Treba v tom len pokračovať, prípadne použi slezový krém, ten je na toto vynikajúci 🙂

lindusss2016
2. máj 2019

Vasa dr ti ale dala dost zle info, ze to ma ist do roka samo cele. Minimalne do troch mate cas

vendigo
autor
2. máj 2019

@lindusss2016 ako nie ze ma to ist cele ale ze zvykne to vraj potom ist pekne. Lenze jemu to slo pekne az dokym som neprestala na tych par dni :(

vendigo
autor
2. máj 2019

@sta0 mas s tym aj vlastnu skusenost ze to zabralo ? Ale tak myslis ze to nie je nic hrozne ze to prirastlo naspat? Ked budeme davat krem to pomoze aby isla znova ako predtym ?

sta0
2. máj 2019

@vendigo ahoj áno, aj mne sa to pri synovi stalo, neviem už koľko mal mesiacov vtedy, ale tiež mu to pekne išlo sťahovať a ja som sa potešila, že tak fajn máme to za sebou, už nemusím 🙂 a potom po pár mesiacoch, že hups, ono to zas nejde ;) ale ja som vždy malému nakázala, aby sa s tým pohral pri kúpaní - ono dokonca niektorí doktori odporúčajú, aby sa deťom nezakazovalo, keď si naťahujú pipíka, lebo sami cítia koľko môžu a tak ;) Natierali sme týmto slezovým krémikom, vždy po kúpaní, vo vani si skúšal sťahovať sám a po kúpeli som mu dala trošku krému a skúšala sťahovať zase ja, takto viackrát a pravidelne a teraz je to už ok ;) syn má 6 rokov.

sta0
2. máj 2019

@vendigo skús si tu aj vyhľadať, je veľa diskusií k tejto téme a všade dievčatá píšu, že zabral tento slezový krém + u niektorých ešte sedacie kúpele v sleze, ak bolo treba. Niektorí sa tak dokonca vyhli obrezaniu, ale každý je individuálny. Ja som kupovala ten slezový krém od poradkyne z Justu, toľko výrobkov od nich som už vyskúšala, že som sa aj ja stala poradcom ;) Ak chceš pošli IP, napíšem Ti bližšie.

katre
2. máj 2019

suhlasim s lindusss2016 naozaj to u tak maleho babatka neriesit.

vendigo
autor
2. máj 2019

@sta0 presne takto aj ja som sa radovala ze super ze mi nbudeme ten pripad ze to nejde a teraz som ostala zaskocena a vystrasena lebo som nevedela ze toto sa vobec moze stat. Ze raz to ide a potom nie... a ako dlho si mu mastila ten krem ?

lindusss2016
2. máj 2019

@vendigo vobec to neriws a neplas sa. Proste pokracuj dalej, moj ma 15 m a nejde mu to ani len trosku a to sme na detskej urologii vareni, peceni (kvoli inym problemom) a toto tam lekari absolutne neriesia. Ked som sa sestricky pytala, tak mi povedala, ze je cas aj do 5 rokov

vendigo
autor
2. máj 2019

@lindusss2016 mna len hrozne vyplasilo ze uz to slo a zrazu nie. Keby nam odzaciatku nesla tak som ok lebo tiez mam info ze to do urciteho veku nevadi ked to nejde . Ale takto tomu nerozumiem a aj ma to mrzi ze to slo a teraz nie

sta0
2. máj 2019

@vendigo presne ako Ti radia aj ostatné kočky, vôbec sa tým nestresuj, Tvoj syn je ešte maličký, má čas 🙂 Koľkokrát sa tá predkožka uvoľní aj sama vo vyššom veku, to len teraz je taký boom okolo toho. Kamoška s tým bola so synom aj na operácii a tak sa mu celý žaluď zapálil, že tam mal chudáčik chrasty a museli s tým byť 2 týždne v nemocnici, chúďa malé celý čas tam behal s holým pipíkom :( Pri druhom už si rovno kúpila tento slezový krém a nemajú najmenší problém a to majú fimózu zdedenú po svojom tatkovi obidvaja chlapci.
Už si presne nepamätám ako dlho sme krémovali, my sme na to išli pomaly, keď to šlo tak super, keď to nešlo, tak sme to neznásilňovali ;) Ten krém má 60 ml a stačí ho dávať naozaj máličko, vydrží Ti dlho.

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sta0
2. máj 2019

@vendigo
@didaa tu si prečítajte, keď budete mať čas, naozaj netreba sa stresovať a nemáte sa kam ponáhľať, ak veľmi chcete, sťahovať môžete, ale ja by som začala tak najskôr v 3 rokoch, pokiaľ samozrejme nemá nejaký iný problém dieťaťko:
https://www.erekciablog.sk/predkozka/

vendigo
autor
2. máj 2019

@sta0 pisala som aj IP

nitka1157
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matik3110
9. máj 2019

Nas bude mat 7 mesiacov a neide mu stiahnut vobec.. dr vravela, ze mam stahovat len pokial pojde, nic nasilu, takze to zatial neriesim.. dufam, ze casom to nejak pojde