Problém so sťahovaním predkožky

Ahojte všetky mamičky, ja mám taký obrovský problém a súrne potrebujem poradit. Dnes sme boli s našim malým u pediatričky a hned nás odporučila na urologiu s pipíkom. Nejde mu stiahnút úplne predkožka. Má niečo cez dva roky a velmi sa toho bojím, viem aký je moj viktorko citlivý na bolest a este mu to budem musiet stahovat po zákroku. Poradte co mám robit?
nycanka
22. júl 2017
@bubula_007 ano presne tak rozmyslam aj ja. Moje dieta sa boji aj ked ideme v chorobe ku dr. Teraz nas caka prehliadka v 5.roku. som zvedava. No stahovat mu to nasilu v ziadnom pripade davat nebudem. Len aby som nieco nezanedbala... ach jaj
bubula_007
22. júl 2017
@nycanka neviem, ci v minulosti matky natahovali svojim synom pindurov..??!! Tak teraz co sa tam mame montovat??!! Ked sme boli na 5roc.preventivke, syn sam ukazal, ako mu to ide. Dr hned paniku chytila, papier na urol. pisala, a hovori mi: "Lebo my chceme, aby v tomto veku to uz islo aspon potialto.." Ja som si myslela svoje a hotovo. Poznam kopu mamiciek, co to tiez nechava "na prirodu". Precitala som uz velku kopu skusenosti mamiciek a len mizive percento chvali, ze to maju uz za sebou. Vela chlapcov potom ma dalsie boje s bolestou a znovu prilepenim predkožky. V prvom rade ich treba naucit hygiene, stahovat pokial ide, ale pod sprchou, nie vo vani (iba ak v slezovom kupeli), inak sa tam moze dostat infekcia. A potom muzi-lekari radia mamickam, nechat ich, nech sa hraju s pindurmi, sami si to mozu tak uvolnit... No nejdem tu mudrovat, ved je toho hojne popisane. Ale ak chces, hocikedy sa ozvi, moralna podopra je dobra vec. 😉
nycanka
31. júl 2017
@bubula_007 dakujem si zlataaa😘
katarinagarabasova
13. jún 2018
Dobry den syn 24 m ma na predkozke biely nebolestivy vacok myslite ze je to spegma?Co s tym robit?
katariinka
1. nov 2018
Dievcata, chcela by som trochu ozivit tuto diskusiu.. chcem sa spytat mamiciek, ktore pouzivaju, resp. pouzivali Just masticku na sekundarnu, cize zjazvenu fimozu u svojich synov, ci sa im podarilo tej masticky sa zbavit.. bolo tu vela popisane o tom, ze masticka predkozku zvlacni a potom to skutocne ide pretiahnut.. ak som vsak dobre porozumela, druha stranka tejto "pomoci" je taka, ze potom to treba neustale mastit, lebo ked sa to hoc len den nenamasti, tak vsetko sa vrati do starych kolaji.. pomohli by mi vase osobne skusenosti.. dakujem
teo1
Včera o 08:46
Je tu prosím niekto z Rimavskej Soboty, kto má na predaj Tannem sirup od JUSTU? Pripadne Lučenec, Banská Bystrica LEN DNES. Ďakujem

Začni písať odpoveď...

Odošli