• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problém so sťahovaním predkožky

@bubula_007 ano presne tak rozmyslam aj ja. Moje dieta sa boji aj ked ideme v chorobe ku dr. Teraz nas caka prehliadka v 5.roku. som zvedava. No stahovat mu to nasilu v ziadnom pripade davat nebudem. Len aby som nieco nezanedbala... ach jaj
22. júl o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nycanka neviem, ci v minulosti matky natahovali svojim synom pindurov..??!! Tak teraz co sa tam mame montovat??!! Ked sme boli na 5roc.preventivke, syn sam ukazal, ako mu to ide. Dr hned paniku chytila, papier na urol. pisala, a hovori mi: "Lebo my chceme, aby v tomto veku to uz islo aspon potialto.." Ja som si myslela svoje a hotovo. Poznam kopu mamiciek, co to tiez nechava "na prirodu". Precitala som uz velku kopu skusenosti mamiciek a len mizive percento chvali, ze to maju uz za sebou. Vela chlapcov potom ma dalsie boje s bolestou a znovu prilepenim predkožky. V prvom rade ich treba naucit hygiene, stahovat pokial ide, ale pod sprchou, nie vo vani (iba ak v slezovom kupeli), inak sa tam moze dostat infekcia. A potom muzi-lekari radia mamickam, nechat ich, nech sa hraju s pindurmi, sami si to mozu tak uvolnit... No nejdem tu mudrovat, ved je toho hojne popisane. Ale ak chces, hocikedy sa ozvi, moralna podopra je dobra vec. :wink:
22. júl o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubula_007 dakujem si zlataaa:kissing_heart:
31. júl o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok