• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problém so sťahovaním predkožky

Nechcem obhajovať teraz bývalú svekrušu... :grinning: Ale oni boli z takej jednoduchšej rodiny, keď mali malé dietky, tak sa sťahovali často, potom stavali dom, tak na niektoré veci asi nebol čas... bohužiaľ.... :unamused: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mojej mamy, keď sa pýtam, že či to robila bráchovi, tak mi odpovedala, že ona nevie, že snáď to má v poriadku... Vraj vtedy sa to všetko až tak nesledovalo ako dnes... no tak super... :unamused:
2. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nieco na tom je pravdy ludia vtedy nepoznali ani ake choroby su a zili a my ustavicne behame po doktoroch a nic nepocujes tu taka choroba tu hentaka a pritom mozno existovali uz vtedy
2. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mama synov nemala zo srandy sa spytam svokry xixi :slight_smile:
2. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som si práve vždy myslela, že aké to majú chlapci s pipišákmi jednoduché... :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ked ich maju v poriadku tak je im hej :slight_smile:
2. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky, já kvůli tomu nechtěla kluka, páč tyhle problémy měli snad všichni :confused: a to i dřív :wink:
2. júl 2009 o 19:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis a tak sa teraz musis trapit s pindikom s nami :slight_smile:
2. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruš, teraz kukám, koľko ty máš ratolestí... uuuuuuuuuu, ako to zvládaš, pre pána jána, klobúk dole... a starší chalani sú oki?
2. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano iba s Lukasom som bola raz na urologii ale to mu len stiahli a bol pokoj a boli sme tam ked mal 3roky mozno j 4 ale viac nemal :slight_smile:
zvladam da sa to :slight_smile:
2. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss a tú masť, keď sa k tomu znova vrátim, ti predpísal kto, pediater al. urológ al. dermatológ???
2. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus: a to jsou tvoje nebo máš nějaký adoptovaný? :confused:
2. júl 2009 o 19:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko su moje mnou poctivo odrodene :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a 74 předpokládám je datum narození, tak to je masakr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 19:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiiiiha, tak to obdivujem... vážne... :slight_smile: A sú pekné tie tvoje dietky... :wink:
No, my si budeme môcť snáď dovoliť ešte jedno a potom pôjdem makať... :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co uz narobim su chcene otecko sa stara :slight_smile:
2. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, ja som to odhalila, 7.4. má Alex narodeniny... :grinning: :grinning:
Sorry admini, ideme od témy, mali by sme späť k pipíkom... hehee :grinning:
2. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruš, ešteže tak... :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si sikovna :slight_smile: :slight_smile:
no ja idem pozriet kde su starsie pipiky ci ich vidno tak zatial pa
2. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty vole, 7 dětí...to asi nerozdejchám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 20:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len klud :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, keby som mala peněz jak želez, možno by som si dala povedať... ale asi by to musel odrodiť niekto iný... ja po SC max. 3 tuším... že? :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi: já když budu mít peněz, jak želez..tak si možná tak za 10let, možná, pořídím druhý :sweat_smile:
2. júl 2009 o 20:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, ešte prosím odpoveď na moju otázku o 19.54. Díkes... Viem, že asi ste tu o tom písali na min.stránkach... :sweat_smile: :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi: už to vidim :wink: na 18m prohlídce nás pediatrička poslala na chíru :unamused: , páč mu to nešlo vůbec..já měla už smrt v očích :confounded:, ale na tý chíře byla hrozně hodná doktorka, dala nám tuhle mastičku, řekla, co a jak..a že když to nepomůže, tak se po těch 14dnech máme přijít ukázat, že udělá ten zákrok :rolling_eyes: no naštěstí jsme teda nemuseli, uf uf..já bych tam stejně asi nešla, přijde mi to brzo, když nemá žádný problémy :wink:
2. júl 2009 o 20:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uhm, ďakujem. No, prejdem to ešte s nimi, uvidím, či to fakt je v našom prípade také zbytočné skúsiť... Budem vás tu informovať...
Hlavne, aby nám už ale ten zápal povolil... Včera napr. malý cikal len 3x za celý deň!!!! Hrôza...
2. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus - problémy se sexem po obřízce je nesmysl. Manžel je po obřízce (v dospělém věku) a žádné problémy nemáme :wink:
Jinak se to asi dělá různě - někomu odstraní celou kůžičku, ale někde tu psala maminka, že prckovi odstranili jen ten zúžený kousek, takže to v klidovém stavu vypadá "normálně" :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vecer! Moj komentar k "masticke" bol mozno pochopeny tak ako som nechcela. V nasom pripade to nebolo: bud budete mastickovat,alebo pojdete na obriezku a ja som zvolila radsej operaciu. U nas sa bohuzial po cievkovani vo veku 4 mesiacov objavila fimoza a nasledne parafimoza a postupne vznikol problem s cikanim. Citovala som slova lekarov, kt. mi opisovali konzervativny sposob liecby v rokov nie az tak minulych, co sa tyka fimozy. U chlapcov je bezne, ze im v takom rannom veku nejde pretiahnut predkozka:slight_smile: Urcite by som syna nevystavovala zbytocnej zatazi ako narkoza bezpochyby je aj pre dospeleho cloveka. Aby som vsetko uviedla na spravnu mieru. Nemam v umysle apelovat na ktoru kolvek maminku, aby s mastickovanim prestala, alebo aby som niekoho sudila, ze je lepsie nenatierat a nechat to na prirodu:slight_smile: :sunglasses: Kazda mamicka vie, co robi.
jarus-u nas pri obriezky odstranili len zapalenu a zuzenu cast, takze v kludnom stave zalud vobec nie je vidiet, len pri pretiahnuti. :wink:
2. júl 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryshka takze vy to uz mate za sebou? uz je to v poridku?nam hrozi ta obriezka lebo on to ma uplne zlepene a nejde ani mm a ma to tam strasne uzke zatilal problemy niesu nech poklopem ale ak sa objavi zapal mame ist hned na urologiu. mame ist na ko v sptembry ale asi to prelozime lebo ideme s inou dg. na operaciu.takze preto sa bojim tej narkozy lebo to by bola potom uz druha za sebou.
3. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok