Problém so sťahovaním predkožky

umatko
8. mar 2007

Ahojte všetky mamičky, ja mám taký obrovský problém a súrne potrebujem poradit. Dnes sme boli s našim malým u pediatričky a hned nás odporučila na urologiu s pipíkom. Nejde mu stiahnút úplne predkožka. Má niečo cez dva roky a velmi sa toho bojím, viem aký je moj viktorko citlivý na bolest a este mu to budem musiet stahovat po zákroku. Poradte co mám robit?

zuzulik27
12. aug 2015

baby mate niekto skusenost ze ten krem pomohol tak 2-3mm ze sa to dalo stiahnut a dalej to uz neslo? a skoncili ste na operacke? lebo syncekovi sa to tolko povolilo a dalej nic, vidiet ze je to zrastene, tak neviem ci este zaucinkuje ci uz nie ten krem. mesiac a pol natierame. zastavilo sa to a dalsie pokroky nie su. mam chut to vzdat ked nevidim dalsi efekt.

unique26
13. aug 2015

@zuzulik27 len natierajte dalej, nevzdavaj to

adka31
13. aug 2015

@zuzulik27 my natierame hadam aj 2 mesiace, stale nic, len na jednom mieste kustik sa pohol a predvcerom zrazu o hodny kus, vyslo kopec smegmy. Ma to ale cervene, asi ho to aj boli, sedel v kamilkach, tak neviem ci teraz natierat.

unique26
13. aug 2015

@adka31 boli ho to preto, lebo vysla ta smegma, to sa upokoji, a potom mozte dalej stahovat

adka31
13. aug 2015

@unique26 ja som tomu ani moc neverila, ale sila co ta mast dokazala ( teda asi to bude jej ucinkom ), lebo poctivo natierame a skusame 😀

unique26
13. aug 2015

@adka31 len natierajte, je úžasná, ako všetky výrobky JUST, ja som teda maximálne spokojná, mne JUST už pomohol veľakrát

saskiena
14. aug 2015

ahojte, viete mi poradit kde zoženiem ten kvet slez nebadaný a tiež slezový krem? U nas v lekarni nevie nepozna...

unique26
14. aug 2015

@saskiena. Napíšem Ti spravicku

yvetti
16. aug 2015

@unique26 mozes aj mne ? kde sa to da zohnat ..dakujem

unique26
16. aug 2015

@yvetti pisem Ti spravicku 🙂

tinakrisova
16. aug 2015

@unique26 môžem poprosiť aj ja informáciu, kde zoženiem ten krém? ďakujem

dasa999
16. aug 2015

@unique26 môžem aj ja poprosiť informáciu, kde zoženiem ten slezový krém. Ďakujem.

kikus391
16. aug 2015

@unique26 aj ja by som chcela prosim vediet kde ten krem mozem kupit,ďakujem

unique26
16. aug 2015

@tinakrisova
@kikus391
@dasa999 pisem Vam spravicku babulky

kataina
17. aug 2015

dievčata, o akej mastičke tu píšete? Ja som až teraz začala hladať info, lebo dnes nam Dr odporučil operaciu ☹ myslite, že mam šancu sa vyhnuť operacii? Maly ma 2,5 roka a ja som povedala lekarovi, že chcem počkať

unique26
17. aug 2015

@kataina ide o slezovy kremik od spolocnosti JUST - vytazky z byliniek - listnatca, slezu a echinacey, pisnem Ti viac do spravy o nom

kataina
17. aug 2015

@unique26 dakujem za IP teraz nemôžem, ale neskôr preštudujem viac. Myslíš, že je možné že aj nepomôže? Dr ma uplne sfukol, že nemam na čo čakať. Potom sa bojim, že aj vdaka kremiku tam môžem zaniesť infekciu a budem mať o problem viac

kataina
17. aug 2015

chcem sa opytať aj ostatnych mamiek, či aj napriek snahe s kremikom museli isť na operaciu

unique26
17. aug 2015

@kataina myslim ze je na Tebe ako sa rozhodnes, povedali nam, ze mame vybrat nosne mandle, nedala som, liecila som bylinkami a dostal sa z toho a pri dalsej navsteve uz odrazu nebolo nutne mandle vyberat, ked sa rozhodnes, ze skusis kremik, je to len a len Tvoje rozhodnutie....skusenosti maminiek - niektore mali vysledky uz na druhy den, niektore museli kremovat dlhsie, zalezi aj na tom, ci sa s tou predkozkou robilo nieco, alebo vobec nic, my sme stahovali od novorodenca a vysledky som mala priblizne po cca styroch mesiacoch, ked sa to rozhybalo, teraz uz parada, bude mat styri roky a stahuje si uz sam, to som este slezovy ani nepoznala, je pravda, ze pomaha, niekto musi natierat dlhsie, niekto nie, ale pokojne si pozri aj skusenosti maminiek v naej skupinke, mozem Ta tam pridat

unique26
17. aug 2015

@kataina no ak by mi hrozilo rezanie, vyskusala by som vsetko, nie je to sice zlozity zakrok, ale co to moze byt pre to dieta ? ked obycajna injekcia je uz pre nich "kvazi trauma" a kedy mate operaciu naplanovanu ?

kataina
17. aug 2015

@unique26 ved to, ja sama som proti operacii, preto chcem vediet ci to zaberie na 100 percent bo idem hladať dalej, bojim sa a nechcem to absolvovať a samozrejme skusim, ale chcem vedieť všetko. Nehnevaj sa ja sa fakt nechcem nikoho dotknuť, len chcem vedieť všetko, napr aj to u kolkych percent to zabralo a kolkí museli na operaciu

kataina
17. aug 2015

maly to ma tak, že žalud som ešte nevidela, len otvor asi ako zapalkova hlavička a doteraz som s tym nič nerobila. teraz vypinam PC, musim končiť, ale určite sa tomu budem viac venovať
VDAKA 🙂

unique26
17. aug 2015

@kataina žiadny problém, nikoho si sa nedotkla, pohoda, to je jasné že chceš čo najviac info, tak poprecitavaj a uvidíš pekný večer ešte prajem

martina398
17. aug 2015

@unigue26 ahoj.mohla by som poprosit aj ja info kde zozeniem ten krem.nasmu to tiez nejde stiahnut:(

unique26
17. aug 2015

@martina398 jasan, pisnem spravicku

bea255
17. aug 2015

no mi sme mali taký problém že ked mal môj malý asi dva roky dostal zapal močového mechura. Boli sme na urologii tam mu to stiahol na silu až mu začala krv tiect a maly mal od vtedy paniku nemohla som mu to ani pozriet hned dostal zachvat placu. Ked mal ist do školy tak sme boli na prehliadke a lekarka nás poslala znovu na urologiu ze ma usku predkožku ale ja som snim nešla lebo skusenost nebola dobra teraz ma uz osem rokov a stahuje si to sám ked sa kupe takže žiadny strach .

unique26
17. aug 2015

@bea255 presne chce to len cas, a ono sa to podda, urctie nasilu je to blbost, ja som stahovala nasmu drobcovi od novorodenca, ono kazdy pediater inak hovori, jeden ano stahovat, druhy nie, je cas a ked ma dieta rok, tak mu to nasilu stiahne, nechapem ich postupy, my sme pomalinky postupne stahovali, teraz bude mat styri roky a uz si stahuje sam....chce to len cas a ono to pojde pomaly...urcite nie nasilu...nic nejde nasilu

dejna194
17. aug 2015

@unique26
@bea255 môžem poprosit tiez blizsie info dakujem aj nam chcu stahovat a ak sa da predist tomu prosím baby

unique26
17. aug 2015

@dejna194 dám Ti info do ip

eliska2014
19. aug 2015

Ziaden cas, kvapky coliprev treba vyskusat...