Problém so sťahovaním predkožky

umatko
8. mar 2007

Ahojte všetky mamičky, ja mám taký obrovský problém a súrne potrebujem poradit. Dnes sme boli s našim malým u pediatričky a hned nás odporučila na urologiu s pipíkom. Nejde mu stiahnút úplne predkožka. Má niečo cez dva roky a velmi sa toho bojím, viem aký je moj viktorko citlivý na bolest a este mu to budem musiet stahovat po zákroku. Poradte co mám robit?

mibel
20. nov 2015
mizu89
1. dec 2015

@unique26 dobry vecer tu vo fore som nasla ze ste vela mamickam pomohli kde objednat slezovy krem Just.Je to este aktulne?Dakujem

unique26
1. dec 2015

@mizu89 zdravím, je to aktuálne, pisnem ip

ronicek
5. dec 2015

Nepoužíval niekto na predkožky krem od firmy Just?
Uz dávnejšie som tu na MK čítala o nejakom Kreme z firmy Just ale neviem presne o kt. Išlo.
Dik

unique26
5. dec 2015

@ronicek napisem Ti ip

megies777
5. jan 2016

@unique26 Dobrý večer, aj ja by som veľmi pekne poprosila kde by som mohla zohnať ten krém s obsahom slezu nebadaného. Vopred moc ďakujem 🙂

unique26
5. jan 2016

@megies777 napíšem Ti ip

luciahaluskova
6. jan 2016

@richardcs dobry den pan doktor,chcela by som vas poprosit o radu,mam 3 rocneho syna ktory mi nedovoli aby som mu stiahla predkozku,naposledy som mu ju stiahla asi pred dvoma mesiacmi,ani neviem akym sposobom sa mi to podarilo ale isla mu stiahnut krasne za zalud len na kusocku to mal este prilepene o zalud.Problem je ze mu to ide dole stiahnut dost tazko,ale ked mu to stiahnem ma to v poriadku a teraz sme boli u pediatra ktory sa mu to pokusil stiahnut alr neslo mu to na prvy krat tak nam hned predpisal kortikoidovu mast ze mame 2-3tyzdne vecer potierat.Myslite ze je to treba?nepojde mu to casom same od seba lepsie stiahnut ked bude trosku vacsi?My zijeme vo Francuzsku a naozaj sa tu lisia aj nazory,niektory hovoria ze vobec cikulku nechytat iny ze pretahovat,tak sama neviem co je najlepsie,len sa bojim aby som mi tym stahovanim nasilu neublizila.Dakujem

lennka2
6. jan 2016

@unique26 môžem aj ja poprosiť info o tom kréme? Ďakujem, krásne 🙂

unique26
6. jan 2016

@lennka2 pisem ip

masa2
6. jan 2016

@unique26 mozem poprosit aj ja o info o spominanom kremiku? Danujem pekne

lennka2
6. jan 2016

@unique26 Ďakujem krásne, naštudujem 🙂

unique26
6. jan 2016

@masa2 samozrejme

pantalon
6. jan 2016

aj ja poprosim info o tom kremiku. my mame so stahovanim stale problem a to uz bude mat 6r.

unique26
6. jan 2016

@pantalon posielam ip

kkatkaaa
6. jan 2016

Aj ja by som poprosila info o kremiku. Tiez so stahovanim mame problem a mame tri a pol roka. Dakujem

luciahaluskova
6. jan 2016

@unique26 ahoj prosim aky je to krem?dakujem

unique26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
unique26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislava8677
6. jan 2016

@unique26 ahoj prosim ta o ten krem. Ja mam 5 rocneho syna a doteraz mu uplne predkozka nesla pretiahnut. Pytala som sa nato pediatricky ktora mi povedala ze nemam do 6 rokov nic nasilu robit s pipikom. Stara odisla do dochodku a nova mu to chcela hned pretiahnut jasne ze mu to neslo a este ho to aj bolelo. Lenze teraz sa mu naspodku pipika pod kozou vytvorila tak biela hrudka. Nic ho neboli ani ked cika je vestko ok, le predkozka je uplne zuzena nejde pretiahnut ani to trocha co islo. Uz treti stvrty den ho kupem kazdy den a skusam pretahovat a nic. Som zufala, lebo sa bojim ist lekarke aby mu to nasilu pretiahla a maly mal potom stresy . Čìtala som že treba kupat v sleze nebadanom alebo lekarskom a za 2 týzdne je vsetko v poriadku. Prosim o radu aj ostatne mamicky, ktorych chlapcom sa nahodou nevytvorila biela hrudka na pipiku. Ďakujem za rady.

unique26
6. jan 2016

@stanislava8677 napíšem ti ip,robí sa mu tam smegma-to je to biele,musí to ísť von

monikags
6. jan 2016

@unique26 aj ja poprosim info do spravy, dakujem

unique26
6. jan 2016

@monikags nech sa ľúbi

moonlighting
6. jan 2016

@unique26 Ako sa prosím tá "smegma" dáva von? Malý to mal tiež, aj cca mesiac a zrazu mu to po kúpeli vyliezlo samé, ako keď vytlačíte biely hnisavý vriedok. Je to nejak nebezpečné? Malý má 2,5 roka a nemáme ešte práve úplne stiahnutú predkožku.

unique26
6. jan 2016

@moonlighting práve to sťahovanie je dôležité, keď sa nestahuje, tvorí sa ten biely maz -smegma, čo sa musí čistiť, keď sa neodstráni, môže sa zapáliť a robiť sarapatu, super,že vám vyšlo von,tak ako ženy sa umývajú, aj muži rovnako,treba trošku stiahnuť a umyť,aby sa ten maz netvoril

moonlighting
6. jan 2016

@unique26 On to mal práve akoby zarastené pod kožou tak nám to nešlo von a prepichovať som to nechcela, nerástlo to a pri cikaní ani nijak inak mu to problém nerobilo tak som to nechala tak a potom raz keď bol dobre vymočený a sťahovali sme tak to vyskočilo 🙂
A ďakujem za odpoveď 🙂

unique26
6. jan 2016

@moonlighting držte sa,a sťahujte pravidelne

fajcakymad
6. jan 2016

@unique26 mohla by som aj ja poprosiť informácie ohľadom kremiku ?ďakujem veľmi pekne.

unique26
7. jan 2016

@fajcakymad jasanky

anickaaa6aaa
7. jan 2016

@unique26 zdravím aj ja by som poprosila info o tom kreme. dakujem