Problém so sťahovaním predkožky

umatko
8. mar 2007

Ahojte všetky mamičky, ja mám taký obrovský problém a súrne potrebujem poradit. Dnes sme boli s našim malým u pediatričky a hned nás odporučila na urologiu s pipíkom. Nejde mu stiahnút úplne predkožka. Má niečo cez dva roky a velmi sa toho bojím, viem aký je moj viktorko citlivý na bolest a este mu to budem musiet stahovat po zákroku. Poradte co mám robit?

tauta1
16. júl 2015

Ahojte ,tak aj ja hľadam radu aj keď som si myslela,ze po návšteve urologa s mojím 7 ročným synom ,bude pokoj.No žiaľ začínam ľutovať,že sme tam išli.Samozrejme mu predkožku stiahol nasilu a od vtedy sú to 2 dni má syn bolesti pri cikaní,predkožka nejde vôbec stiahnuť. No je to horšie ako to bolo.Namáčame v repíku a nevieme čo ďalej.čo robiť? Už som z toho zúfala

unique26
16. júl 2015

@tauta1 pisem ip

megaoblecenie
16. júl 2015

drzim palce s predkozou

damati
22. júl 2015

Prosím čo mám robiť ak sa predkožka nevráti na miesto/ak ostane žaluď von?/?

bibinka
22. júl 2015

damati- veľmi opatrne ale rýchlo vráť predkožku cez žaluď, inak hrozí priškrtenie a výrazný opuch, a potom už len urýchlene urológa alebo chirurga na pohotovosti. nie je to sranda.

danyyy11
22. júl 2015

@unique26 dobry vecer,,chcem sa poradit ,,,pomoze ten slezovy krem aj pri zuzeni predkozky,ktora bola uz stiahnuta,,ale neviem z akeho dovodu sa nam prestala dat stahovat ,pri pretahovani sa spravili trthlinky,nasledne jazvicky a teraz mame problem pipik stiahnut,,,uz neviem co mu na to dat,,,aby to islo pekne samo a bez bolesti s trhliniek,,,

helusikbazarik
22. júl 2015

Ahojte aj nasmu stiahli predkozku nasilu, mal tam kopu toho bieleho mazu, doktor mu tam potom dal framykoinovu mast aj domov nam dali, do 2 dni to mal zahojene...odvtedy pokoj...

beatrixka77
22. júl 2015

Ahojte ja napíšem svoju skusenost... takže nam pediatrička ked bol babatko ukazala ako stahovat predkožku, samozrejme, moje prvé dieta, neslo mi to tak som to nechala tak a hlavne maly si to nechcel nechat robit. občas sme stahovali, občas nie, pediatrička nas znova upozornila, že treba to robit, ale nerobila poniku, potom ked mal vyse roka sa kupal u znamych v bazene a dostal infekciu tak sme išli k doktorke ktoré bola vtedy na dovolenke a zastupoval ju doktor z vedla a ten hned bu bu bu, že to ma velmi zle, zrastene a že to bude treba chirurgicky a tak, tak sme začali so slezom, pomohlo, povolovalo to ale velmi malinko a nakoniec ked som malého odplienkovala niečo pred dvomi rokmi a behal mi skoro stale holy, začal si ho natahovat sam, pri rozpravke a tak a za mesiac to mal tak, že doktorka nas pochvalila 🙂 takže som happy, on sam citi pokial mu to ide a niekedy to stahuje až tak že ja by som si netrufla ale ked ho to neboli tak nech 🙂

unique26
23. júl 2015

@beatrixka77 servus, presne tak, ja som to tiez uz synatorovi ukazala a stahuje si pekne sam, oni to citia najlepsie, pokial im to ide...takze pohodka

unique26
23. júl 2015

@danyyy11 servus, zdravim Ta, no slezovy krem pomohol aj pri zuzenej predkozke, on hydratuje tu kozticku a ostane vlacnejsia, a tym sa roztiahne...len treba pravidelne, pravidelne natierat a stahovat

monika15
23. júl 2015

@unique26 ahoj prosim ta kde sa ten krem da kupit?
Diki

unique26
23. júl 2015

@monika15 napíšem Ti ip

ejkam
23. júl 2015

@unique26 ahoj aj ja poprosím info o tom krémiku slezovom, vďaka

adka31
23. júl 2015

nam prisiel asi pred mesiacom. kazdy den natriem a stiahnem kolko ide, nic nasilu. vidim, ze na dvoch miestach sa zacina kozicka odlepovat, pekne pomalicky a samozrejme vychadza smegma.
takze asi nejaky ten ucinok to bude mat, len zda sa mi to dost parfemovane, neviem, zatial ziadne podrazdenie ani nic, len som myslela, ze to bude take naturalne. ale ok, vysledky vidim, budeme natierat nadalej.

kemonka
23. júl 2015

mne pomohlo natieranie pipika kokosovym olejom každy večer 😉

leonus
23. júl 2015

@kemonka a mal zuzenu predkozku?

kemonka
23. júl 2015

@leonus ano, chceli nas operovaať

leonus
24. júl 2015

@kemonka ako dlho to trvalo s kokosovym olejom?... My mame jednu stranu prilepenu ako keby a verte vsetko me skusali😞

kemonka
24. júl 2015

@leonus 2-3 týždne

leonus
24. júl 2015

@kemonka dakujem za info

bar12
24. júl 2015

@luciaholincova asi to uz nie je aktualne, dufam, ze uz to mate v poriadku, ale nejak mi nejde do hlavy ako vam dr mohol predpisat taky silny kortikoid na taku jemnu kozu so sliznicou ☹ niektorym by fakt mali vziat licenciu...

bar12
24. júl 2015

mamicky prosim vas, neda sa ten slez kupit aj v nejakom vacsom baleni? ved ta jedna krabika je tak na jeden kupel nie?

zuzulik27
24. júl 2015

ahojte baby, my tiez pouzivame ten slezovy krem. vsetka smegma drobcovi vysla von, to sa tesim. a stiahnem asi o 1-2mm viac predkozky. natieram rano vecer 3 tyzdne. a pekne je vidiet kde je to prilepene, uvidim nakolko to pomoze, ci sa to bude odlepovat ci napokon skoncime na operacii, uro nam povedala ze len operovat ze nic ine nepomoze. to bolo predtym nez sme skusili krem.

unique26
24. júl 2015

@zuzulik27 len natierajte ďalej, pôjde to k lepšiemu postupne

tweeta
24. júl 2015

@bar12 ja mam v bazariku slezovy kvet 200g...pouzili sme 2x a maly sa z toho vyhadzal, je strasne citlivy a ma asi alergiu...je tp velke balenie a dava sa jedna hrst do 5 litrov...nam to bolo akurat do vanicky...urcite to balenie vystaci aj na mesiac...kuk moj bazarik https://www.modrykonik.sk/market/ine-detske/83s...

petinkaaa
12. aug 2015

@zuzulik27 prosim vas kde ste kupili ten kremik?

unique26
12. aug 2015

@petinkaaa napisem Vam ip

petra__m
12. aug 2015

@unique26 tiez poprosim info o kremiku

unique26
12. aug 2015

@petra__m pisem ip

zuzulik27
12. aug 2015

cez just poradkynu v Presove. cez net sa to nepredava, nasla som si na ich stranke info na poradkynu najblizsiu ku mne a skontaktovala som sa s nou 🙂