Problémy s dýchaním. Robí to naschvál či je to vážne?

tucniacik
25. jún 2008

ahojte,
od vcera natalka pri kojeni zvykne miestami divne dychat... uz som si zvykla ze si obcas tak pomrkava, niekedy zurivejsie-ako keby sa rozculovala,ale boli to vzdy iba take vydychy...ale od vcera robi aj divne nadychy ked sa takto "rozculuje"... je to taky dlhy pisklavo-zachripnuty nadych, ako keby sa nemohla nadychnut... vecer mi to spravila prvy krat, az mi zle prislo, ze co sa deje, a teraz dobeda mi to robila zas... inak dycha normalne, tak neviem ci to nerobi naschval alebo len tak...
mate niekto podobnu skusenost?
dakujem

iffka2002
25. jún 2008

a nema upchaty nostek?

tucniacik
autor
25. jún 2008

nie, nema... kazdy den jej odsavame...

dari226
25. jún 2008

mne to robi tiez a zdalo sa mi ze to je ked si musi odgrgnut
ja ju skusim potom nosit aby sa jej ulavilo a niekedy to pomoze

iffka2002
25. jún 2008

mozno by nebolo odveci skocit k lekarke nech ju popocuva

evina313
25. jún 2008

mne to maly robi tiež, myslim, že ked tak nedycha normalne, tak je to ok. ja som s tým u lekarky nebola

sirinka
25. jún 2008

mne mala niekedy pri dojceni zacne tak velmi rychlo dychat a funiet, ale iba pri dojceni, tak si myslim, ze je to ok. navyse trva to iba chvilku. skus ju vtedy oslovit alebo potiahni bradavku ako zareaguje.
inac neviem, ci je dobre odsavat kazdy den, kvoli sliznici, lepsie je asi iba ked vidis, ze ma susniky vytriet, pripadne pouzi morsku vodu v spreji

tucniacik
autor
25. jún 2008

mne to pride ako keby sa chcela nadychnut ustami a hovori pri tom + ma didik v ustach... take rozculovanie aj pri nadychu... ako ked clovek chcl rozpravat a zaroven sa nadychnut... dufam ze to nic nebude... lebo inak dycha cisto...je pravda, ze je v sadre, zajtra jej ju daju dole,mozno ju to uz tlaci na brusku...
skusim tu morsku vodu, ona ma fakt kadzy den aspon mali susnik...

majada
26. jún 2008

mne to malý robieval tiež mne to pripadalo že skúša niečo nové ...nový zvuk alebo čo...asi po týždni ho to prestalo baviť...

zuzanocka
26. jún 2008

aj moja mala to istu dobu robila - asi ked mala 3-4 mesiace... som sa vzdy tak zlakla... hrozny zvuk to bol... potom to jednoducho prestala robit... nemohla to byt "kyselinka" z mliecka?

kotenko
26. jún 2008

chodte k lekarke, moze to byt stridor. Lili sa tazko nadychavala a aj vydychavala a vydavala taky divny piskaly zvuk...

zuzanocka
26. jún 2008

kotenko,
pokial ja viem, stridor je vrodena zalezitost, ci nie?
nasa mala to robila asi 2 mesiace, ako som pisala - a nebolo to chrapcani, skor taky piskalvy nadych..akop pri astme 😔

danuska24
26. jún 2008

aj nasa to niekedy robi, ale ona sa takto sali (v podstate ako by sa nadychla zhlboka-robi to vtedy ked pluje 😅 )