Prvý menzes po pôrode

randrea
4. apr 2012

Ahojte, rada by som vedela, ako ste to mali s prvym menzesom po porode. Ja som dostala vcera, po 6 a pol mesiaci. Mavali ste potom uz kazdy mesiac alebo v nejakych intervaloch s prestavkami? Kolko dni trval? Bol ten prvy najsilnejsi? Dakujem Vam 🙂

zlostitko
4. apr 2012

Ja som 7 mesiacov po porode a este som nemala. Ale vcera som mala take menstruacne bolesti v podbrusku aj krizoch, tak to asi pride kazdu chvilu. Tiez som zvedava na odpovede.

drnduliak
4. apr 2012

ja som prvy menzes dostala presne po 8 mesiacoch od porodu, stale som kojila, ale uz menej, jasne, kvoli prikrmom. dalsie mi uz nabehli ako hodinky, 27-28 dni, aj ked som este do roka kojila. zle mi byva stale, rovnako ako pred porodom, no mozno o trosilinku menej, z toho som zlahka sklamana 😅 ale inak je to presne ako pred porodom, vzdy som mala skor kratsie cykly, vzdy mi byvalo fasa zle a vzdy to zo mna prve dni tieklo ako z pusteneho vodovodu 😝

njonja
4. apr 2012

Prvy som dostala hned po sestonedeli. A odvtedy su vsetky ovela silnejsie ako pred porodom.

lutia
4. apr 2012

@randrea ja som dostala menzes po sestonedeli a boli take slabsie a teraz su normal...resp je to mozno aj tym ze uzivam antiku

kerynka87
12. apr 2012

ja som na tom presne ako njonja - menzes krátko po šestonedelí a oveľa oveľa silnejší ako pred pôrodom.