Psychologické vyšetrenie na odporúčanie lekára. Ako vlastne prebieha?

cuci22
22. jún 2019

Ahojte dievcata.Caka ma psychologicke vysetrenie na odporucenie lekara,nieje to nic take hrozne,myslim ze take nieco s cim sa ludia pri vecsom strese v zivote dost stretavaju.
Chcem sa opytat ci neviete ako take vysetrenie prebieha,kolko to trva,ci mi budu aj nejake testy robit,pripadne ci sa zato plati a podobne...za kazdu radu aj za vas cas vam dakujem :-*

ivkazba
22. jún 2019

@cuci22 Ja som chodila v psychológovi, platila som každú hodinu keďže som chodila k súkromnému. Neviem aké testy máš na mysli, mne nerobil žiadne, nevidím ani dôvod na to pokiaľ ide "iba" o to, že človek má stres a ťažké obdobie a potrebuje to zo seba dostať.

cuci22
autor
22. jún 2019

@ivkazba a pomohlo ti to?

ivkazba
22. jún 2019

@cuci22 nie, bola som 3x. Ale nepomohlo mi to aj pre to, že som to všeobecne odmietala. A keď odmietaš pomoc, tak ti to nemôže pochopiteľne pomôcť. Pomohla som si sama nakoniec. Ak sa to dá tak pomenovať. Resp. pomohol mi čas a nový partner.

ivkazba
22. jún 2019

@cuci22 ale ja som mala špecifickú situáciu, ja som bola v depke, lebo mi zomrelo dieťa. Ak máš stres, zlé obdobie, choď, poznám ľudí ktorým to pomôže. Ja sa živím okrem iného koučingom, s jedným klientom som už vo fáze, že od riešenia pracovných problémov hovoríme aj o súkromí a tvrdí, že mu to neskutočne pomohlo. Hovoriť o tom s niekým cudzím. Držím ti palce!

lucka12399
22. jún 2019

@cuci22 ja som chodila .. a prislo mi to zbytocne .. nic mi to nepomohla presedela som tam take 2 hodky a len sme sa rozpravali no .. ziadne testy ani nic podobne

punka24
22. jún 2019

@cuci22 ja som chodila... s vymennym listkom a neplatila som... prve sedenie zoznamovanie a testy nič zaujimave, bolo to fajn... len bežný postup... spytal sa ma par veci, naplanoval sedenia, vysvetlil približne postup, čo odo mna čaká on a co čo asi od neho čakám ja... tie ďalšie sedenia boli už zaujimavejsie, lebo to sme už kecali a na poslednom mi bolo nenormalne ľúto, že už koniec... rada som tam chodila... sice ma poslali k nemu kvôli dačomu úplne inému, čo nakoniec ani netrebalo, ale pomohol mi s úzkosťou a bolo tam super... :D