Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pupáčiky na brušku a tváričke

sofiajaj
3. aug 2018

Dobrý deň. Prosím vás moja dvojročná dcéra mala dva dni vysoké teploty (39,5) dávali sme nurofen teploty pekne ustúpili a teraz máme takéto pupaciky len na brušku a trochu na tvári inde nie. Neviete prosím co by to mohlo byt?

natalik2007
3. aug 2018

Ak ste ich pred tým nemali ako ste užili liek tak to je alergia na nurofen

sofiajaj
autor
3. aug 2018

@natalik2007 nemali spravili sa jej až po tom nurofene

olive777
3. aug 2018

to bude reakcia na liek...zrejme

natalik2007
3. aug 2018

@sofiajaj reakcia Na liek

mishadudy
3. aug 2018

@sofiajaj urobili sa vam hned po uziti lieku? Nas maly mal tiez podobne pred mesiacom ale najprv boli len teploty 2 dni a hned na to sa mu robili pupaciky na nozickach ruckach a dokonca aj na perach mal..dr vravela nieco o 5. a 6. chorobu..ale tak moze to byt aj reakcia ako pisu ostatne mamicky

sofiajaj
autor
3. aug 2018

@mishadudy 2 dní mala len teploty tie dva dni sme aj dávali nurofen a teraz už 2 dní ma tie pupaciky ale stále len na brušku a po bokoch tvaricky

mishadudy
4. aug 2018

@sofiajaj skuste zajst k dr..ja som tiez myslela, ze maly sa len osypal z niecoho a nakoniec to bol ten vyrus.., akurat, ze mi sme nemali na brusku vobec len na nozickach, rukach a na perach ako som pisala..ale kedze to bol len virus tak sme davali len dithiaden a pomalicky mizlo..a nemal ani tak vysoku teplotu no,, mali sme najviac 38,5 ..skuste si vygooglit "5 a 6 choroba" ..uvidite, ci su tie pupaciky aspon podobne..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli