Čo sú tieto pupenčeky na tele 2-ročného?

sajmonko1997
10. júl 2019

Ahojte Maminky nemáte niektorá podobnú skúsenosť ? Syncek (2roky) v pondelok som mu na brušku a rukách objavili také pupenčeky do dnešného dňa ich má už aj na nôžkach a na krku začína si to škriabat staršie pupenčeky mu popraskali a vytvorila sa taká chrasticka . Myslela som že ide o kiahne tak som dnes navštívila detskú tá však kiahne hneď vylúčila vraj ide o niečo iné dala nám masť . Netusim môže to byť pokusane hmyzom ? Alebo z jedla ? 🙄🙄🙄

zlatkapaps
10. júl 2019

@sajmonko1997 a co povedala obvodna? Ako kiahne to vyzera, stipance od hmyzu to by nemal tolko a plostice od nich to vyzera inak, alergia z jedla by nemal asi az takto velke pupaciky

sajmonko1997
autor
10. júl 2019

@zlatkapaps že o kiahne nejde ze je to najskôr nieco virusove :/ no štípance som aj vylúčila keďže malý spí z nami v posteli tak to by sme boli dostipany všetci a už som prevrátila spálňu hore nohami nič som nenašla . Mne to fakt prišlo ako kiahna aspoň čo som pozerala po nete no ale keď to povedala doktorka že to kiahne niesu vážne neviem dúfam že toho nebude mať viacej dala nám na to masť Bactroban

zlatkapaps
10. júl 2019

@sajmonko1997 ak to je virusove mozte to chytit aj vy, mala by si sa s nim vypytat na kozne a na alergologiu pre istotu, mozno tam ti povedia viacej, doktorka evidentne sama nevie o co ide

sajmonko1997
autor
10. júl 2019

@zlatkapaps áno zajtra musím ísť . od rána má na sebe ďalších nových 10 pupencou hlavne krk a hlavička