Používame cookies. Viac informácií tu. OK
veronika4495
18. sep 2019

áno môj mal zahusťovala som mlieko nutritonom, kým som dojčila, potom sme prešli na AR mlieko, nerobilo dobre, tak má teraz obyčajné ale zahusťujem naďalej nutritonom, skúšali sme aj gastrotuss sirup, nám teda vôbec nepomohol vyvrátil aj ten, zvýšená poloha matracu podlož si ho niečim ja som dlhšiu dobu nehcávala malého na noc v perinke aj keď už sa mi do nej nevtrepal, ale bol tam pevnejší bola som si istejšia že sa neprevráti na chrbát, keby vracal v noci, no nakoniec už si hlavičku aj tak polohoval sám, tak som to vzdala ale stále sa ho snažím dávať na bok keď ide spať no už sa to tak nedá 🙂

malfea
18. sep 2019

@katuska377 ahoj, ja dojčím a s refluxom bojujeme tak, že sa snažím, aby mal vždy hlavu vyššie ako zvyšok tela. Teda pri dojčení, spaní (klinový vankúš), prebaľovaní, aj v čase, keď je hore a hráme sa (mám také 2 menšie šikmé vankúše - jeden na prebaľovacom pulte, druhý na gauči).

Keď je však už aspoň hodinu po jedení, snažím sa ho nechávať na rovnom. Neviem, či by sa naučil prevaliť na bruško na šikmom :D

Inak má na sebe vždy podbradník, aby som ho nemusela stále prezliekať. Nielenže si občas odgrcne, ale aj hrozne slintá🙂

Na zahusťovanie mlieka nedávam nič, dávam len pozor, aby sa neprejedal.

malinajahoda
18. sep 2019

@katuska377 mojej malej pomohlo polohovanie a ar mlieko. Kúpila som klin, na ktorom spinkala, krmila som ju na ňom a aj prebalovala. Proste všetko. Vôbec nelezala na rovnom. Po kŕmení som ju nosila skoro vo zvislej polohe pol hodinu, neskôr 20min. Hlavne jemné zaobchádzanie. Pri prebaľovaní moc nedvihat nôžky. A na bruško som ju dávala až 3 hod po kŕmení. Toto všetko pomohlo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli