Reflux. Čo s ním?

neliv
9. nov 2006

Cauko mamicky som tu prvy krat hladam radu co s malym ked po papani strasne grga...Drzim ho zvislo aj hodinu ale v noci nevladzem a zobudim sa ze mu hlavicka visi na stranu 🙂 Chudiatko po papani aj po zobudeni hystericky place a ja neviem co s nim - polohovanie ani cajik nechce...Poradi mi niekto?

katuuuska
8. feb 2016

Ahojte moj maly ma necele 2 mesiace a mame reflux, doktorka nam vravela aby sme si kupili nutriton, bola som si ho kupit v lekarni dala som lekarnicke papierik ale ona nam dala nutrilon, davala som ho malemu ale nerobilo mu to dobre tak som ho prestala davat, teraz mu davam gastrotuss po kojeni. A ked som sla odlozit krabicku vsimlasom si ze na nej pise nutrilon a nie nutriton. Mate skusenosti s nutrilonom?? Tiez je to na zahustenie tiez sa to dava pred kojenim je to prasok. Viem, ze vyzeram ako truba co nedava pozor co dava detsku. Ale proste stalo sa. Ma niekto skusenosti z oboma ?? Aky je rozdiel medzi nutrilonom a nutritonom

katuuuska
8. feb 2016

Pozeram este raz na tu krabicku a pise na nej nutrilon proexpert a dole nutriton. Cize dobru vec som davala, len maly to nechcel vypluval mi to z lyzicky

lilitela
6. aug 2016

Ako davat babatko s refluxom cvicit na brusko a na chrbat pod hrazdicku? Mate tipy? Vdaka

flacik11
5. máj 2017

Takze my sme to preskakali a ani sme nevefeli, ze mala ma vlastne reflux. Doktorka nix nepovedala a ani to neriesila. Mala vracala nonstop aj ked spala a to tak po kazdej hod. hod. a pol sme vstavali. Mlieka na reflux sice pomozu ale vznika horsi Problem - nemoze da vykakat. Prebalovat, prezliekat pred krmenim, spat s malou na pleci... Neviem ako sme to zvladli ale date to aj vy! Po 4. mesiaci zacat s pevnou stravou a pekne pridavat. Po 6. mes. som skusila kasicky. Potom Uz so snad vydychnete. My stale vstavame min. 5x za moc, lebo potom zas zubky,... Aj tak to stoji za to, drzte sa! 😉