Riedka tmavozelená stolica. Z čoho môže byť?

sykorka2
22. mar 2008

Prosím Vás poraďte mi. Mám 7 týždňovú dcérku, berie rôzne vitamíny, nejaké lieky na imunitu. Kŕmená je Bebou HA. Včera1x a dnes zatiaľ 1x mala riedku tmavozelenú stolicu. Neviete čím to môže byť?

iffka2002
30. mar 2008

ahoj sykorka, skus tuto temu hodit do babetiek.. mozno sa tam najde nejaka rada.. mimochodom, aj moja dcera taku mala a poriadne dlho, az ked som jej zacala davat kasu v 6. mesiacoch, tak sa to unormalnilo

magg
30. mar 2008

neberie zelezo?

tribitka
31. mar 2008

sykorka, aj my sme ju mali...volala so, lekárke či je to normálne, tak mi povedala že je to ok, že to detičkx zvyknú mať....aj moja berie lieky a vitamíny....

janinah
1. apr 2008

môj malý mal skoro stále redšiu stolicu tmavozelenej farby,málokedy bola žltá,bol kojený a od 3.mes. Nutrilon HA,neznepokojovalo ma to,nebola to hnačka a prospieval,priberal dobre

lala2
29. nov 2010

Ahojte, viem ze sa uz na tejto stranke vela popisalo o zelenej stolici,no potrebujem radu. Dcerka uz druhy den ma tmavo zelenu stolicu, Kaka len raz denne, no je to take hnackovitej formy. Neviem ci to moze byt z pribinaciku resp. z jednotaciku no papala len jeden a ten nebol po zaruke.
Inak za posledne dva dni sa stalo ze ajka nam zjedla / nestihli sme si vsimnut / kusok novinoveho papiera tak neviem. Inak papat jej chuti, papa mliecko - nemenila som Babylove Bio z DM marketu, a na pitie feniklovy cajik alebo ovocny granulovany. Poradite mi prosim. Neviem co teraz, lebo v stredu sa mame ist ockovat do noziciek a uz minuly tyzden sme mali ist no pre sopliky sme nesli. Akekolvek rady pomozu. Dakujem. ☹