Rozlámané nechtíky na nožičkách

eveen
8. dec 2007

Moja mala ma dost polamane nechtiky na nozkach a to uz od narodenia. Hlavne to ma na palceku. Mate niekto podobny problem? A co s tym robite?

31majka12
31. júl 2013

@eveen ahoj chcem sa opytat co vam pomohlo na tie nechty na palci...moj syn ma presne take iste,,, 😢

eveen
autor
1. aug 2013

ahoj, pomohlo nam stale to natierat kremom, dlho to nebolo dobre, ale casom sa to zlepsilo a teraz to ma uz dobré

lencika
31. máj 2014

ja pouzivam kombinaciu na nechty od canesporu ale pouzivam ju len dva tyzdne tak pisu v letaku

helllenya
5. máj 2017

Ahojte,chcela by som sa opytat tiez ohladom nechtikov,krpec bude mat 2roky a nechtiky na nozickach sa mu lamu v podstate od narodenia .co je vsak horsie poslednu dobu sa mu zacali vsetky vlnit .prikladam aj foto.tym ze sa mu vlnia sa mu aj zle strihaju a tym padom sa aj viac lamu ,dakujem za kazdu radu 😉

kristina2602
18. júl 2017

@helllenya mozem sa opytat ci ste to nejako neporiesili moja mala ma uz 5rockov a od narodenia ma ptesne take iste nechtiky doktorka na kedysi davno povedala ze ma brat pikovit ale nebol rozdiel trocha som badala rozdiel ked sme brali vitaminy B komplex🙂

helllenya
19. júl 2017

Dobrý večer,bohužiaľ zatiaľ nijaká zmena ,snažím sa strihať do rovna nechtíky a keď ho mastim natierame aj palceky a nechty,niekedy mám pocit ,že lepšie, ale ako je teraz leto tak sú zas lamavejsie.ked budeme mať najbližšie cestu ku doktorke skúsim sa s ňou poradiť ,ale zatiaľ som nemala moznost(chvalabohu malý nebýva chorý a so zdravým nechcem vyčkávať v čakárni s chorými detičkami.)

adula19
18. sep 2018

Mohli by ste poradit cim to moze mat stiepeny nechtim ma syna biele ciarky