Škoricový povlak na jazyku

erikad82
15. jún 2016

Dobrý deň! Stretli ste sa s takýmto povlakom?? Mám ho už dosť dlho a neviem sa ho nijako zbaviť. Ráno mám v ústach ako po "výbuchu" - nepríjemná až horkastá chuť -neviem z čoho to môžem mať... Jazyk "drhnem" a ani mi to nechce ísť moc dole...

misel0806
15. jún 2016

No s tymto som sa nestretla...ale drhnutie ti nepomoze,,ja si myslim ze je to signal nejakeho ochorenia a radsej by som to konzultovala s lekarom,lebo pekne to nevyzera😉

erikad82
autor
15. jún 2016

@misel0806 veru nevyzerá a hlavne tá horkastá pachuť v ústach...

misel0806
15. jún 2016

@erikad82 chod stym k doktorovi,myslim si ze tu ti diagnozu aj tak nikto nepovie😃

erikad82
autor
15. jún 2016

@misel0806 veď ani diagnozu nečakám,len či sa s tým niekto už stretol. Chystám sa už dlho k lekárovi,no už dlhšie bojujeme doma s nejakým vírusom - horúčky,kašel,sople a stále dokola. A to môžem povedať,že takto chorý sme prvý krát... No snaď sa mi podarí zájsť na ďalší týždeň... Pekný večer!

macik9999
15. jún 2016

Ahoj ja som také niečo mala tiež sa choroby u nás točili dookola dostala som dve balenia atb a prešlo mi to mala som zahnisane celé hrdlo a tiež taký povlak na jazyku skoré uzdravenie

kiki23
3. máj 2020

@erikad82 ahoj prosím ako si nakoniec dopadla s tým jazykom? Mám teraz niečo podobné. 😕

erikad82
autor
3. máj 2020

@kiki23 akosi samo od seba mi to začalo miznúť. K lekárovi som sa nedostala,lebo stále čosi a akosi nebol ani čas... ale som rada,že mi to vymizlo,lebo to bolo dosť nepríjemné.... Držím palce až je to rýchlo fuč...

kiki23
3. máj 2020

@erikad82 prosím a nebola si vtedy náhodu tehotná?

erikad82
autor
4. máj 2020

@kiki23 normálne som začala prepočítavať 🙂 ale nie nebola -vtedy som mala pauzu 🙂 🙂 🙂 neviem z čoho to mohlo teda byť....

jojojo30
18. aug 2020

Prosím čo to môže byť pomôcť dnes som zbadala

inga93
22. nov 2022

@kiki23 ahoj, mozem sa spytat, ako to u teba dopadlo? riesila si dr? preslo same? dakujem