Skúsenosti s Denerelom

vevulka10
5. dec 2013

Ahojte ženy 🙂 mám atopický ekzém, už asi pol roka v dosť zlom stave na oboch dlaniach. Preto ma lekárka poslala k imunoalergologičke. Po testoch mi zistili kopec potravinových alergii,alergiu na trávy atď. a akùsi poruchu imunity. Pani mudr. mi predpísala tabletky DENEREL na 3 mesiace a potom kontrola. Chcela by som vedieť vaše skúsenosti s týmto liekom,hlavne čo sa priberania týka. Nie som moc na lieky,všetko,pokiaľ sa dá sa snažím riešiť bez chémie. Nestačilo by sa vyhýbať alergénom? Hľadala som aj na nete a všetko čo som našla sa týkalo detičiek ktoré mali ekzém,astmu a vôbec väčšie ťažkosti ako ja. Neviem si predstaviť užívať lieky 3mesiace! Za Vaše rady a odpovede Vám vopred ďakujem 🙂

kachita
5. dec 2013

Ahoj Vevulka, popri tom, co ti povedala doktorka, by som skusila riesit este ekzem s doplnkami. Ja mam od detstva atopicky ekzem a sucastou su aj rozne potravinove intolerancie. Vsetko, imunita i cele zdravie, zacina v crevach. Preto tam treba brat probiotika - entericky balene, aby ich neznicili zaludocne kyseliny. A ked je mozne, tak aj enzymy. Ja som na zaciatku brala obycajny pangamin a vdaka nemu mi zmizli alergie na travy a ostatne pridruzene alergie. Momentalne nemam ziaden ekzem, aj ked sem tam ma po nejakej potravine nieco zasvrbi. Ale mam krasne ruky i dlane. A to je co povedat po 16 rokoch!

momoka85
6. dec 2013

Ahoj, aj nam doktorka predpisala tento liek, ale ked som si precitala neziaduce ucinky, tak sme sa rozhodli ze ich brat nebudeme! Presli sme tazkym obdobim, ale bez liekov! Zacali sme sa stravovat BIO stravou, maleho synceka otuzujeme- sprchujeme v studenej vode atd.... A doktorka nam po roku nechcela uverit, ze nedostal ani jednu tabletku! Jeho vysledky sa rapidne zlepsili. Este stale ma dva male fliaciky na nohe, ale to je nic oproti tomu co mal. AK ten liek zacnete brat budete ho brat cely zivot! A doktorka vam povie ze to musite brat!!!!!!!! Ale nic nemusite je to vase rozhodnutie..... A krémy tiez nepomozu, ak tak iba na kratke obdobie. Ak by si mala nejake konkretne otazky, tak ti rada pomozem ak budem vediet 🙂 Drzim palce!

veron1994
27. júl 2021

@momoka85 dobry vecer ak sa mozem spytat ake flaciky ma vas syncek? Lebo moj maly ma skoro po celom telicku flaciky a lieky mu tiez nedavam ale uz som uplne zufala z toho.Dakujem pekne za odpoved