Som nesvoja, neviem sa uvoľniť, bolí ma hlava a zabúdam

marca1331
16. dec 2014

ahojte maminky ...mali ste niektora take stavy,ze ste nevedeli co vam je ,proste stale nervna,ani nie nervna ako nesvoja,a nespokojna,neviem sa uvolnit ..a hrozne ma boli hlava vsetko zabudam,uz ani neviem co robim ..mam si predpisat lieky na upokojenie u obvodaka,riesit psychologom to nechcem..dakujem za vsetky rady

ervenka
16. dec 2014

@marca1331 Stitnu zlazu mas v poriadku?

lesanka845
16. dec 2014

@marca1331 prave psycholog slebopsychiater t imoze pomoct najlepsie

marca1331
autor
16. dec 2014

@ervenka no nwm..ale kked som bola tehotna tak v testoch som mala zvacsenu..nwm..mohlo by to byt tym?

marca1331
autor
16. dec 2014

@lesanka845 manzel ma zle skusenosti so psychosmi 🙂 tak sa boji ma tam pustit...

jahodka8
16. dec 2014

@marca1331 nemávaš to pred menštruáciou? Aj ja som občas nervná, pomáha mi prechádzka, jedlo, niekedy mužská spoločnosť. Možno ti to doma len lezie na nervy stereotyp.

ervenka
16. dec 2014

@marca1331 mohlo. Ked si mala vtedy zvacsenu SZ- nikto to neriesil? mimochodom, niektore psych. ochorenie su sposobene tazkym zanedbanim SZ. Najprv ku obvodakovi, nech zoberie krv na celkovy obraz, a nech skontroluje VSETKY hormony SZ- nie len jeden. A po vysledkoch budes mudrejsia.
nervozita, trasenie ruk, busenie srdca, tazko sa koncentrovat na jednu vec, zabudlivost, citlivost na chlad, pocit, ze ta vsetko a vssetci vytacaju, nespavost, potom prave naopak- spavost, letargia, problemy s vlasmi, pokozkou, pocit "kazdy pohyb je priliz tazky" Spoznavas nieco?

marca1331
autor
16. dec 2014

@ervenka ano vsetko namna pasuje, stale unavena,nervozna ,ale spat nedokazem.citim sa tazka velmi,..vsetko co pises mam sj to trasenie ruk,busenie srdca

ervenka
16. dec 2014

@marca1331 smer dr- na krv. Prajem vela uspechov. Daj vediet ako si dopadla.

marca1331
autor
16. dec 2014

@ervenka dakujem zajtra pojdem

katrinka8
16. dec 2014

@marca1331 - ja som bola podobne takto, ale to som mala z únavy, z vyčerpania, niekoľko nocí som vôbec nespala, najprv kvôli bolesti ďasna (mala som neskôr na to aj ATB), potom synček čosi mal so spaním, každých asi 20 minút bol hore, bola som totálne ako na baterky, proste som "šla" zo zotrvačnosti kvôli deťom, ale prejavilo sa to inde. V Mama a ja som našla radu homeopatky, sadol mi totálne opis príznakov, tak som si kúpila phosphoricum acidum 15ch v nedeľu. Pomohlo. Plus som sa trochu vyspala postupne v rámci možností. Teraz je to neporovnateľne lepšie.

katarinamarkova
16. dec 2014

@marca1331 presne toto vsetko dokopy a naraz kazdy jeden mesiac den pred menzesom. inak nie 🙂

silvia1101
16. dec 2014

alebo tetania sposobena dlhodobym stresom ?

ivivaiveta
16. dec 2014

@marca1331 ked nebudu vediet, co ti je, skoncis u psychosa ako ja...a bolo len treba este pred tym psychosom, viac sa zamerat na srdce a tlak...ked som ale este pred stanovenim spravnej diagnozy bola u psychosa, stav sa este zhorsil... 😀 ...ale pravda, ze stres...s niecim asi bojujes...ibaze psychos na uvod niekedy nebyva dobra volba...kazdy sme iny...drzim palce

ervenka
19. dec 2014

@marca1331 bola si u dr? Ako si dopadla?