Špeciálna škola pre poruchu pozornosti s hyperaktivitou v Bratislave

sandey
10. jún 2015

Ahojte, prosim vas, viete mi poradit ohladne nejakej specialnej zakladnej skoly pre deti s ADHD v Bratislave?

lilimoni
10. jún 2015

Na Dolinskeho je skola pre deti s ADHD 🙂

sandey
autor
10. jún 2015

@lilimoni Dakujem. Pozerala som ju, ale to je strasne daleko od nas... to by sme skrachovali... 🙂 Najlepšie keby bola niekde v 2. obvode...

lilimoni
10. jún 2015

Ja cestujem s malou 50 km do skoly a 50 km zo skoly 🙄 tiez nevedia spravit viac speciek 😠

sandey
autor
10. jún 2015

@lilimoni a tu chodite na toho Dolinského? aká je to škola? si spokojná?

lilimoni
10. jún 2015

@sandey nie na Halkovu. Mame autizmus 🙂

sandey
autor
10. jún 2015

@lilimoni aha a tam asi taketo deti s ADHD nechodia, vsak? to by bolo blizsie

lilimoni
10. jún 2015

Tam chodia deti s autizmom a mentalnym postihnutim ale mozem sa spytat ucitelky ci aj ADHD triedu maju 🙂

sandey
autor
10. jún 2015

@lilimoni to by si bola zlata. Ináč zo začiatku psychologicka mala aj U môjho podozrenie na autizmus, alebo aspergerov syndróm, ale nateraz to vylúčila A uzavrela ako adhd.... Oni niekedy sami si nie sú istí

lilimoni
10. jún 2015

@sandey mna poslala psychologicka k psychiatricke s tym, ze vysokofunkcny autizmus s MP a nakoniec je to Asperger bez MP 🙄 tam su tie hranice velmi tenke a ziadne dietatko nejde podla tabuliek 🙂

zuzao
10. jún 2015

@sandey ja viem len z počutia, že výborná pre ADHD / ADD je Deti Európy v Ružovej doline. Je ale súkromná.

bebe02
1. apr 2016

@lilimoni Prosim ta, ako si spokojna so skolou na Halkovej? Ste v tej triede pre deti s normointelektom?