Spoločenské topánky na širsiu nohu

jankastraskova
4. okt 2018

Ahojte dievčatá mám problém, a chcela by som sa teda,poradiť. Dcéra má onedlho stužkovú, ju uz mam komplet oblecenu aj obuv má, len problém bude s mojimi nozkami. Máte tiez niektorá problém s haluxami, ja ich mám na obidvoch nohách a teraz zháňam topánky na širsiu nohu teda širka H ale spolocenské som nenasla, kde by ste mi poradili hľadat? Lebo uz som dostala aj tu odpoveď ze robel ale tam som nic nenasla.a teda kupovat topánky uzke to nechcem lebo to mi bude robit zle na nohy. Ďakujem za každú radu 😉

drakvak
4. okt 2018

Ja mám široké chodidlá a začínajúce haluxy a práve v obuvi Robel som našla lodičky Jane Klein, super mi sadli, vydržala som v nich minule na svadbe riadne dlho tancovať 😉 A aj Marco Tozzi máva širšie modely, len treba pohľadať v obchodoch...

ktulik24
4. okt 2018

@jankastraskova sirsie topánky robi rieker. Aj ked esteticky zážitok to zrovna nieje 🙂

jankastraskova
autor
4. okt 2018

@ktulik24 no ale nie je to nic príjemné obuť nohu na úzke topánky a potom plakat od bolesti, je to veľmi bolestivé 😶

ktulik24
4. okt 2018

@jankastraskova samozrejme, chapem. Ja som tie topánky myslela ako neesteticke, nie tvoje nohy.
Fakt je, ze robia široké, vraj velmi pohodlne, ale vzhladovo sú take.. nooo, musis hladat, zo sto sa im tak dvoje vydaria 🙂

jankastraskova
autor
4. okt 2018

@ktulik24 nie každý má štandardny typ chodidla, napríklad moja sestra ma úzunkú nohu a obuje všetko. Ja som toto zdedila po mojej babičke, ale doslova zdedila,lebo mám.uplne rovnaké chodidla ako mala ona, aj s tymi haluxami, a vobec to nebolo nosenim zlych topánok, praveze na to si moja mama davala pozor, u mna to ma na svedomí genetika!!!

jankastraskova
autor
4. okt 2018

A nie je nic lepsie ako si obuť naozaj kvalitnú a dobre sediacu obuv😊😊😊

petruldo
4. okt 2018

@jankastraskova haluxy síce zatiaľ nemám, ale na moju širokú plutvu sedia tieto https://www.bonprixshop.eu/style/pohodlne-kozen... mám tie sivohnedé, aj ke´d mne skôr prídu staroružové

jaroe
4. okt 2018

@jankastraskova
tak ja uz uzke topanky, to znamena bezne dostupne topanky zdaleka obchadzam. Tiez mam sice mierne haluxy, ale aj pre zdrave chodidlo je podla mna drviva vacsina topanok nevhodna. Spicka je totalne neanatomicky tvarovana. Ved kolko percent ludi ma najdlhsi 3. prst na nohe? to si mam kupovat o 2-3cisla vacsie topanky, aby mali prsty dost miesta? Ja sa vzdy len rozculim v obuvi a ...fuh musela som si vyliat srdce😀
@jankastraskova

hettinka
4. okt 2018

@jankastraskova ja mám tiež haluxy a kupujem si v John Garfield take spoločenské sandálky, treba skúšať, čo sadne.
Inak, na stužkových má väčšina dievčat spoločenské topánky len na oficiálnu časť, potom sa prezúvajú do balerínok alebo Converse 😀

niky21
4. okt 2018

@jankastraskova bonprix má na výber dve šírky obuvi, veľmi pekné 😉 ja to riešim rovnako a to mám ešte jednu nohu krastšiu o 2,5 cm a chodilo kvôli tomu širšie ako druhé 😀 takže u mňa je to fasa nájsť obuv na udalosť... A najmä, lodičky sú veľmi nepohodlné, radšej kupujem spoločenské sandále, v nich tie kosti tak nebolia a ak sú kožené, tak vôbec.

zuzu7612
4. okt 2018

@jankastraskova
Tiež som nedávno potrebovala spoločenské topánky a nemohla som v obchodoch nič nájsť. Tak ma "donútili" sestry vyskúšať Daichman, kupovala som cez internet s tým, že aj tak to budem musieť ísť vrátiť na najbližšiu predajňu... a nešla som, sadli mi fajn.

renula05
5. okt 2018

Ja mám tiež zdedené haluxy,už riadne viditeľné a hlavne bolestivé a je problém nájsť aj obyčajné topánky či tenisky,čo ma nikde netlačia...U mňa iné ako skúšať a obiehať obuvy neplatí,naozaj ma nesmie nič nikde ani trošku tlačiť..Spoločenské akcie riešim jedine v balerínach,aj keď to nevyzerá práve najkrajšie,ale sú to moje nohy a nechápem prečo by som mala trpieť v lodičkách.

hanka_se
5. okt 2018

dat usit barefoot na mieru 🙂 (Zlatush)