Spravili sa mu vyrážky okolo úst. Čo to môže byť?

katka13122
18. okt 2008

Maly ma od vcera teploty 38,5-39,,,dnes je to uz lepsie ale spravili sa mu vyrazky okolo pusky,,co to je???ked som volala s dr.tak sa ma pytala ci ich ta ma,vtedy este nemal spravili sa mu teraz

sipcek
18. okt 2008

moze to byt alergia na nieco.My sme to mali tiez ale bez teploty a mame na vanilku z kremikov.

bubba
18. okt 2008

dudel,mlieko,slinky

katka13122
autor
18. okt 2008

maly pije Al110,,lebo ma intol.laktozy,,dudel nepouziva
maleho ockovali stredu prevenarom,tak sa nevie ☹

chelsee
18. okt 2008

katka mi to mavame uz dlho uz asi ked mala mala pol roka....vyzera to ako nejaky ekzem vzdy to ma pod spodnou perou..,..neviem naisto co to je ale mam uz podozrenie ze je to zo zubov...vzdy teplotu ma a vzdy sa jej to urobi, neskor zacne slintat a potom sa jej tlacia zuby, teraz to ma zas uz dlhsie a teraz vidim ze sa jej tlacia dalsie 4 zuby, som sledovala aj ci to nema z jedla ale nic take nejedla a vzdy ked sa jej to spravilo menim dudliky ale ani to nezabera....myslim proste ze je to zo zubov

katka13122
autor
18. okt 2008

mne dr.povedala ze je to z spin.ruk, 😒 a cumle som menila pred cca 2tyz.a sterilizujem ich 3xdo tyzdna

bambusko
18. okt 2008

katka, aj u nas to byva zo slin a z ruk, vsade lezie a potom si da ruky do pusy 😖 ale do rana to vzdy zmizne po vecernej toalete 🙂

amdeis
18. okt 2008

Ahojte. My to mame tiez ale len u Šimonka. Velmi si obhryza pasticky a slinta ako divy. Kazdy den menim cumel (ja este stale vsetko sterilizujem), rucky a tvaricku od nosa dole utieram vlkou handrickou niekolko krat do dna aby som zmyla spinky a slinky. Raz do dna dam do 1/2litra prevarenej vody 1 zrnko hypermanganu a tym poutieram s handrickou okopie pusy a rucky (najma medzi prstekmi je dooooost spiny) pred spanim (ked spi tam neslinta a neobhryza). Krasne sa nam to hoji.