Stále ho svrbí noštek. Čím mu môžme pomôcť?

kili
13. máj 2008

Adamka už dosť dlho (niekoľko mesiacov) svrbieva noštek, proste niekedy si ho šúcha. Predtým dokonca nemohol kôli tomu spávať, lebo sa budil na to, že si škrabe nos, tak sme to vyriešili tak, že spával na brušku, nos si len ošúchal o madrac a spal ďalej. Teraz je ale problém v tom, že ako má zavedenú sondu, tak ju má prelepenú cez noštek a keďže si ho dosť často škrabe, tak tú nálepkú za chvíľku odlepí a musím preliepať znova, čo sú pre neho stresy.
Neviete, prečo by ho ten noštek mohol svrbieť? čím mu môžme pomôcť?

janka07
13. máj 2008

ahoj kili, nas tobias si uz tiez par tyzdnov skriabe nostek a robi to aj pocas spanku a tiez sa vzdy na to zobudi....najprv som si myslela, ze su to sopliky, tak som to vzdy kontrolovala a cistila mu nostek, ale robi to aj ked ma nostek prazdny a cisty, tak tomu nerozumiem.....tiez by som rada vedela, od coho a hlavne preco to robi....

jaduska
13. máj 2008

Naša malá to robila skoro celú zimu, furt si niekde obtierala noštek. Ale to bolo asi suchým vzduchom, lebo mala aj skoro non-stop soplíky, odkedy sa oteplilo, ak nič také nebadám.

kili
autor
13. máj 2008

my sme mali celú zimu zvlhčovač, takže suchým vzduchom to asi nebude.

val01
13. máj 2008

ahojte,
aj nas malicky ma obdobie, ked si sucha nostek a tiez netusim cim to bude, kedze teraz nema ani sopliky..jednoducho ho to svrbi ale zaujimave je, ze nie kazdy den...mne sa zda, ze to robi hlavne vtedy ked uz je velmi unaveny..

cikyta
12. aug 2010

Naša si už asi mesiac šucha noštek.Robí to celý den.A nieje to z unavy.Občas si tam aj vopchá prštek a ja fakt neviem,prečo ??? Prečo ju môže svrbieť? Soplíky nemá,vzduch suchý nieje a ako vravím,ani unavená... ☹

andika10
12. aug 2010

nemôže to byť alergia:?

cikyta
12. aug 2010

@andika10 Neviem ☹ Nepoznám , ako to býva pri alergii.To nemusí mať ani soplíky vtedy? (nikto nemáme žiadne alergie,tak neviem) ☹ Ale už asi pôjdem k dokine veru na druhý týžden.....Len pozerám ešte tu po nete,či náhodou nenájdem niečo...
Napríklad,či to nieje skrz bolave zubky,lebo jej rastu.

andika10
12. aug 2010

@cikyta to bude asi najlepšie, opýtať sa dokiny, neskúšala si sprej do nosa MAR, či to nepomôže mňa zvykne svrbieť nos pri luskani slnečnicových semiačok, od toho prachu čo je na semiačkach 🙂

cikyta
12. aug 2010

@andika10 Mala pred mesiacom soplík a dala som jej sprej olinth pre deti.Soplík prešiel,no šucha si ho.Dva dni jej ho zvlhčujem libenarom solným roztokom.No ved uvidíme teda.