Stále kašle. Už neviem ako jej pomôcť

maca793
28. feb 2009

ahojte, neviem kde sa mám už obrátiť, malá má už mesiac kašeľ, zjedla snáď všetky možne dostupné lieky proti kašľu a nič. aj včera som bola u doktorky, som u nej v poslednom čase ako doma, dala nám nové lieky a nič nezaberá a k tomu berie aj antibiotiká. už si neviem rady som z toho zúfalá, nemôžem nikde ísť. viete mi niečo poradiť?

briketa
1. mar 2009

Bola vysetrena na alergiu na prach? Ulavi sa jej ked ste vonku v prirode na cerstvom vzduchu? To ma napadlo uplne prve. Neutisuj len kasel, ale hladaj pricinu.

briketa
1. mar 2009

Neda sa doplnit prispevok co uz som odoslala, ale mne lekar povedal, ze ked je kasel dlhsie ako dva tyzdne, s najvacsou pravdepodobnstou je to alerigia!

janinah
1. mar 2009

maca,pýtaj sa do nemocnice za detským pľúcnym lekárom,moja dcéra mala zápal pľúc,ktorý nebolo počuť fonendoskopom iba vidieť na rtg snímke,je taký typ zápalu,nepredpokladám,že ho tvoja dcérka má,sú pri tom horúčky,ale aspoň ti poradí odborník

alon111
1. mar 2009

maca793 ja to mam zo vsetkymi troma.syn skoncil zo zapalom pluc v nemocnici a dcera zasa skoncila na injekciach.my mame testy na alergie negativne tak ja neviem.davam im stodal scasti im zaberie tak na tyzden a potom aj tak koncime na antibiotikach.tak ako ty niet liekov ktore sme uz nevyskusali.zajtra idem zas s nimi k lekarke tak uvidim .pricom tam chodim kazdy treti den a vzdy su podla doktorky zdrave a dychanie je ciste. ☹

yasmina
1. mar 2009

maca urcite plucne a imunoalergologicke vysetrenie...
mala robeny snimok?

erika.30
1. mar 2009

maca ja som sa s malou trapila od oktobra kazdy tyzden v nemocnici nech ju riadne pozru ze takto kaslat nemoze a to vkuse a tam som len dostala odpoved ze je zdrava vo februari som si uz dupla aj na rongen aj na odbery krvi a vysledok negativny dr mi odporucila nechat malu doma minimalne tri mesiace dala nam erdomed a uz mesiac mame pokoj este som jej kupila vincentku v spreji tak tu striekame do nosteka aj do ust a cajik na podporu imunity