Stále zvýšené leukocyty v krvi

martinka_martinka
26. mar 2013

ahojte buduce mamičky a mamičky, chcela som sa opýtať či ste mali takú istú skúsenosť ako ja . už asi 3 mesiace chodím stále na krvné testy lebo mám stále zvýšené leukocyty v krvi. najskor sme si mysleli že to bude preto lebo som bola nachladnutá pri odbere krvi tak sa odber odložil o dva týždne... zasa mi vyšli príliš vysoké hodnoty, tak ma preobjednali zasa o mesiac že ešte asi neodznelo to prechladnutie ... tak som bola na poslednom odbere v 34 týždni tehotenstva a zasa vyšli príliš vysoké hodnoty... už som z toho na nervy... teraz som bola v pondelok na ďalšom odbere tak som zvedavá, že aké budú výsledky.. prosím povedzte mi ak ste mali tiež taketo nejaké skúsenosti. mám trochu strach o babo, že by to mohlo mať vplyv na babo ☹
ďakujem za príspevky...

hexena
26. mar 2013

@martinka_martinka aj ja som mala zvysene leukocyty v tehu, mne lekar povedal, ze to je normalne, nasla som si to aj na nete

martinka_martinka
autor
26. mar 2013

@hexena ahoj, hej aj mne povedali, že je to normalne, lenže ja mám až príliš vysoké hodnoty... na poslednych výsledkoch mi vyšlo až nejakých 23 tisíc... čo je strašne vela :-/

aristka
26. mar 2013

@martinka_martinka tak to máš parádne,ale hlavne kľud,už to vydrž nech zbytočne nestresuješ bábo,si sledovaná,dúfajme,že ak je to skrytý zápal,bábo bude v poriadku,držím palčeky,nech všetko dobre dopadne a ty sa po pôrode dáš do poriadku.

hexena
26. mar 2013

@martinka_martinka ake mas CRP???

martinka_martinka
autor
26. mar 2013

@aristka no snažím sa nestresovať... cítim sa dobre, nemyslím si, že mám nejaký problém, len by som chcela vedieť, že čo to môže byť... na svoje babatko sa neskutočne teším, ale nechcela by som aby malo nejaké problemy.. :-/ no uvidíme zajtra by mi mala primárka volať ohladom vysledkom ... tak už som cela nedočkavá ...

martinka_martinka
autor
26. mar 2013

@hexena fuha... to neviem ... pozeram na tie vysledky co som dostala, ale to tam nemam ...

aristka
26. mar 2013

@martinka_martinka to je ťažko povedať čo to môže byť,ono zvýšené leukocyty má možno každá druhá,aj ja som mala,možno je to už veľká záťaž pre tvoje telo a môže to aj takto dávať najavo,počkaj dozajtra a verme ,že je to len únavou tela.

aristka
26. mar 2013

@martinka_martinka crp by mal byť písaný ako c reaktívny proteín na výsledku,je to zápalový marker,ak máš zvyš leukocyty aj táto hodnota je určite zvýšená

martinka_martinka
autor
26. mar 2013

@aristka @hexana tak CRP mam 2,75 nasla som to ... aké sú normálne hodnoty ,???
hej hej pytala sa ma aj na to či citim unavu ... čo cítim ale ja som to pripisovala tehotenstvu celkovo ... a hovorila mi aj že mam problemy so zražanlivosťou tak mi predpísala aj injekcie... jaaaa si picham injekcie... hrozne dačo 😀 keby ste ma videli :P
no dúfam, že bude všetko v poriadku 🙂

aristka
26. mar 2013

@martinka_martinka tak to máš normálnu hodnotu,asi tam bude nejaká reakcia na poruchu zrážanlivosti a veľmi dobre viem ako určite vyzeráš,len vydrž,všetko pominie a budeš mať krásne bábo 😵

martinka_martinka
autor
26. mar 2013

@aristka ani nevieš ako mi tieto slova pomahaju 🙂 ale asi fakt mi nič nieje mala by som určite aj zly pocit z toho 🙂 ale fakt nič nemam okrem tej unavy 🙂 no ved uvidím, dám určite zajtra vedieť keď mi zavolá ...
inak ked už sa tak o tom bavíme nemôže to byť z bradavíc alebo kurich ok??? lebo sa mi v poslednej dobe zacali vyhadzovať na rukach ... neviem prečo ... či tiež oslabena imunita alebo čo ...

aristka
26. mar 2013

@martinka_martinka vieš čo pomáha na kurie oká,vyluhuj nakrájanú cibulu v octe aspoň 2 dni a takú si prilož na k.oká a obviaž,takto pokračuj až sa ti to začne celé odlupovať aj z koreňom,starý babský recept,daj vedieť zajtra ako si dopadla

hexena
26. mar 2013

@martinka_martinka tak moze to suvisiet aj s tou zrazanlivostou, ja som si tiez musela kvoli tomu pichat injekcie

matuskova003
27. mar 2013

len ak ti možem poradit, nikdy sa nespoliehaj na nazory na koniku... počuvaj rady lekara...🙂
všetky nazory ber relativne a samozreejme v dobrom 🙂 aj tento moj, nemyslim to zle...ja mam tiez zvyšene leukocyty po mononukleoze ale len minimalne ... 🙂

martinka_martinka
autor
27. mar 2013

@matuskova003 @hexena @aristka tak baby volala mi primárka teraz, že imunologické testy mi dopadli dobre 🙂 taká som spokojná 🙂 ešte na jedny testy som objednaná tak už ak aj tie dopadnu dobre tak už budem maximalne spokojna 🙂 ale musím povedať, že aj tak vaše príspevky ma upokojili takže ďakujem 🙂

aristka
27. mar 2013

@matuskova003 vieš pokiaľ viem o čom hovorím tak dokážem upokojiť ,som z fachu ,takže to nehovorím len tak do vetra ako poniektoré na tomto foré,čo majú jedno dieťa a zjedli všetku múdrosť,to si nedovolím ani ja a to mám tri deti.

aristka
27. mar 2013

@martinka_martinka tak to som rada,nech ti to všetko dobre dopadne a držkajte sa 😀

matuskova003
27. mar 2013

@aristka ale ved prečo si hned vztahovačna., ja to nepišem vzlom ale niesi lekar , nevidiš pred sebou jej anamnezu , je to pekne že si ju upokojila ved aj ja som napisala len pekne slova, len konečne slovo by vždy čo sa tyka zdravia mal mat lekar. a to je tak či maš jedno či 10 deti ...

aristka
27. mar 2013

@matuskova003 ja nie som vzťahovačná a veľa dievčatám tu píšem nech lepšie komunikujú s lekárom ,to isté platí aj v tejto diskusii,veľa dievčat si tu vyčita najhoršie scenáre a to nie je dobré,práve preto poukazujem na to nech sú v kľude a hlavne tiež nech čakajú na výsledky a potom je človek múdrejší.

matuskova003
27. mar 2013

@aristka no ale ved od toho sme su aby sme sa podporovali a pomahali si natom nieje nič zlé...to si mi rovno mohla takto napiísat a nie povyšenecky " ako poniektore na tomto fore čo maju jedno dieta a zjedli všetku mudrost " ...
ja mam jedno dieta, ano . a nezjedla som všetku mudrost sveta, nie ... ja som len objektivna a píšem ako to je najsprávnejšie..pretože som tu už par rokov a prešla som si diskusiami kde tie baby mali nejednoznačne problemy a niektore im kadejako poradili a ony už spokojné že im nič nieje..a to jedna z jedneho konca druha z druhého konca republiky. len o tom som hovorila, nieje to správne ... lekár ti ma stanovit konečnú diagnózu a odpovedat na otazku ohlade zdravia.. 🙂
ale k autorke, som rada že maš vysledky v poriadku 🙂

hexena
27. mar 2013

@matuskova003 ja vzdy pisem ako som to mala ja, vlastnu skusenost a je uz na kazdom co si z toho zoberie, nikoho nenutim robit nieco
ja som sa neurazila, nie som vztahovacna, len vysvetlujem 😉
a tiez suhlasim, ze clovek tu nema dat na rady ludi, ale pocuvat lekara, len tiez z vlastnej skusenosti viem, ze lekari nevedia vsetko 😅 a niekedy aj skusenosti inych nie su na zahodenie, ale je naozaj na kazdom ako sa podla toho zariadi
a co plati u jedneho u druheho nemusi
a niekedy naozaj staci si pokecat, vykecat sa a nie si ohryzat nechty od strachu medzi 4 stenami

hexena
27. mar 2013

@martinka_martinka tak to som rada, drzim palce na dalsie testy

martinka_martinka
autor
27. mar 2013

ahojte baby, ja som nečakala že mi tu niekto povie moju diagnozu a povie mi aky liek si dať a bude všetko OK 🙂 ja som sem napísala preto, že som potrebovala podporiť možno niekoho kto mal rovnakú skúsenosť a to som sa tu dočítala a za to som Vám veľmi vďačná 🙂 ked dievča alebo žena čaká dieťa tak si uvedomuje všetky možné nástrahy ktoré na nu číhajú a snaží sa to babatko, ktoré v nej rastie a vyvíja sa čo najlepšie ochrániť. baby ste strašne zlaté, lebo každé dobré slovo pomôže 🙂
ja prajem všetkým strááášne veľa zdravíčka lebo je to najdôležitejšie 🙂 CMUK 🙂