Starostlivosť o kožu bábätka. Ako ju ošetrujete vy?

vivian2
31. mar 2008

Maminy, ako osetrujete zahyby na telicku vasich babatiek? Mojej malej sa pod druhou bradou urobili take male cervene vyrazky. Su to potnicky? V porodnici nam kazali osetrovat oblast pod pazuskami, pod druhou bradou a za uskami 60% liehom. Robim to stale, ale aj tak sa jej tam urobili tie vyrazky. Skuste poradit ako to osetrujete vy.

katia7
31. mar 2008

ahoj,mne v porodnici kazali len vodickou riadne umyt a hlavne vysusit,bolo horuce leto takze som nemala davat nic aby sa vraj nezaparil a ked bolo chladnejsie pretrela som ho olejcekom,tak mi povedali ze zvysky toho mazivka co babatko este na sebe ma aj kremiku idu dole najlepsie olejcekom.mne osobne sa zda ten lieh zvlastny lebo podla mna musi velmi vysusovat ale neviem to je len mij nazor.inak olejcekovala som tiez len kazdy druhy den asi prve dva mesiace, syncek nemal suchu kozu a nechcela som aby si na to zvykol a uz potom suchu mal a teraz ma krasnu a nepotrebuje nic 😉

junovka
31. mar 2008

ja som od narodenia uzivala Sudocrem.Je super.Pomohol vzdy a kdekolvek na telicku 😉

uhlikova09
31. mar 2008

junovka sudocrem je super aj mi ho dodnes pouzivame 😀

pappo
31. mar 2008

ja ich kupem a umyvam len cistou vodou ten lieh no neviem ja by som to moc nepouzivala ani olej moc nedycha koza pod olejom skus s prevarenou vodou to cistit, alebo ten sudokrem

vivian2
autor
31. mar 2008

Skusila som je dat sudokrem. Hadam to pomoze.

zuzitka
31. mar 2008

samko ochorel v 4 mesiaci na atopicky ekzem a kozna lekarka povedala, ze olejicek vysusuje.
natieram len modrou alebo nechtikovou indulonou 🙂

lenka1977
2. apr 2008

a ako casto umyvate telicko babetiek kozmetickymi pripravkami? a ako casto pouzivate sampon? staci len cistou vodou poumyvat? lebo aj si neviem predstavit ako sa da toto vsetko zvladnut jednou rukou a nemam dobry pocit ked dieta po kupani neomyjem v cistej vode ale nejake to mydielko ostane na pokozke. ako zbavujete kozmytiky babetko po kupeli? sprchujete ?

kukulkaja
2. apr 2008

Lenka1977, ja malú kúpem zatiaľ každý deň, obyčajným bupi mydlom umyjem len rúčky a riťku - občas, keď sa viac pokaká, tak tie miesta, ktoré mala okakané. Inak len obyčajná voda. Olejujem tak raz týždenne aj to pred kúpaní formou takej masáže.

Vivian 2: Tiež to mala moja malá pod tou briadkou, a zistila som, že veľmi dôležité je dobre to po kúpaní vysušiť a pár krát, keď to bolo škaredé som to natrela rybacou masťou (ja nepoužívam sudokrém).

susik77
2. apr 2008

okupem, vytriem do sucha a namazem mliekom Atoderm od Biodermy-ako aj cele telo 😉

vocko3
5. máj 2008

moja mala ma teraz na tvaricke take malicke vyrazky ako krupicka, ale nie su cervene, takze to vidiet len v istom uhle na svetle. ma to hlavne na nozteku, na lickach a trosku medzi obocim. je to asi z potu, len neviem co jej na to dat na tvaricku, ci to nechat tak a prejde to samo, alebo to natriet tym sudokremom alebo indulonov, trosku sa bojij jej natierat hocico na tvaricku, keby to bolo inde tak je to ine ale tvaricka ... dakujem za radu