Štikútka v tehotenstve

wewerka27
17. nov 2012

Baby už sa vám stalo, že vás chytila štikutka každú necelú hodinu ? Dnes mi to už naozaj vadí...neviem, či to nejak súvisí s tehotenstvom, či nie...

dadkaa
17. nov 2012

ahoj, ja sama mam stikutku len pbcas (inac niesom tehotna) ale moja dcerka ma problemy s travenim a ma reflux, pretym ako sme zistili co jej je ckala skoro stale, po nastupe GER diety , to prestalo. Sem tam sa vsak zadari ako minule zjedla asi 4 semiacka tekvicove a ckala celucky den chudatko po kazdom jedle po ranjakach po obede po desiatej vzdy okolo 15-20 minut ckala.... takze usudzujem ze ak si nieco tazsie zjedla moze to mat nieco spolocne s tymto problemom. A nepalila ta zaha ??? asi to bude spojene aj s tehotenstvom. zatim pa

wewerka27
autor
21. nov 2012

@dadkaa no ja som čkala aj predtým ale to som už presne vedela, z čoho...no teraz to je strašne často...môžem zjesť čo chcem, dokonca aj po vode sa mi čká 😀 no záha ma pálieva asi týždeň...hnusné...ale to mi bolo povedané že je tehotenstvom...

dadkaa
21. nov 2012

@wewerka27 ahojky neviem presne ci to tak je ale pravdepodobne sa ti ten zvierac co ma udrzat jedlo v zaludku oslabil, vraj to tak byva v tehotenstve a z toho ta pali zaha a cka sa ti. skus si precitat temu o refluxe poslem ti link . tam su vhodne a nevhodne potraviny mozno ked to skusis dodrzat bude ti lepsie. a hlavne nejedz min. 1 hod pred spanim ani nic nepi. a vyvarovat sa tazkym vyprazanym jedlam. skus za to nic nedas. papa nech ti je lepsie a prajem vsetko dobre aj babatku.

wewerka27
autor
21. nov 2012

@dadkaa Ďakujem 🙂 no 😀 dnes vyprážaný syr s hranolkami 😅 ale je mi po ňom fajn 😀

hubka51
8. dec 2012

Ja čkám každý deň 😀 a to je jedno či niečo zjem, alebo nie :D Neviem, či je to tehotenstvom, alebo čo ale predtým som to nemala, teda tak často sa mi nečkalo 😀

pingu1
8. dec 2012

ja ked mam stikutku, tak aj niekolko hodin vkuse. raz na silvestra som mala od 12.00 do 4 do rana. uz som bola vytocena sama zo seba

lienka1701
9. dec 2012

mňa štikútka chytá každú chvíľu...aj pred tým sa mi vedelo dosť štikútať ale teraz ked som tehotná tak to je viac...takže nie si sama....

lenkafurindova
29. dec 2012

baby ja to iste, teraz som sa zasmiala ked som tuto temu nasla, lebo vcera som asi hodinu v kuse ckala a nevedela som prestat a dnes to iste, ale ni etak dlho :ň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre