Štípance na tele. Z čoho môžu byť?

frana
10. apr 2009

Dobry den vsetkym,mala by som na Vas jednu prosbcku o radu,uz asi tyzden som si vsimla ze na mojej dcerke si take malicke stipace,mam taky pocit ze mam doma neake male netvorky ktor e to vsetko pachaju pretoze tie stipace mam aj ja a aj mazel,uz aspon100x povysavala celu postel jednu aj druhu a aj celu izbu,ale akosi to stale nepomaha neviete poradit nieco proti tomu neake pripavke..spreje ..atd

dakujem

renka9
10. apr 2009

my sme dostipani od mravcov, ale uz som zakrocila 😀

maruschka
10. apr 2009

frana a čo blchy? Malá sa nehrala s nejakým psíkom alebo mačkou?? Moja sestra raz doniesla domov mačiatko, ktoré malo blchy a to si mala vidieť tie štípance--tiež také maličké štípance...Samozrejme sme všetko museli vyčistiť,vyvariť,vydezinfikovať...No horor 😅 😉 😉 😉 😉 😉

felixko
10. apr 2009

frana a nemôže mať alergiu na slniečko? ja mám celé ruky vysypané, tiež to vyzerá ako štípance. ale to by si asi spozorovala, že ide o výsyp 😝

frana
autor
11. apr 2009

ahojtetak uz som nato aj prisla je to pravepodobna blacha....pozera som na obrazok ake su tie stipance tak take mame vsetci,neviete ako ich natrvalo znicit?nekaym sprejom alebpo niecim takym dakujem

inka04
11. apr 2009

nutne je ju chytit a zneskodnit, aby sa nerozmnozila...je to tazke, ale da sa...treba byt ostrazity...odporucam prezliect biele postelne pradlo (bez vzoru), tam sa ju da zbadat ihned 😉

miriel
12. apr 2009

ahoj frana, prinajhorsom bude treba postrek od deratizerov