Stolica aj sedemkrát denne. Je to normálne u dieťaťa?

saskia.chester
23. sep 2009

baby poradte mam problem moja mala ma v poslednom case aj 7xstolicu za den taku vodnatu... 😕 a chudiatenko ma uplne cervenu ritku az s bodkami krvi ☹ ☹ ☹ co to vlastne je?mate rovnaky problem ci iba ja? 😢

seve_ranka
23. sep 2009

saskia, tak podla mna mala hnackuje. Neviem, cim jej natieras ritku, no nam sudokrem velmi pomaha. Nespapala nieco, co ju mohlo prehnat? Mozno daky virus...ja osobne davam malej smectu, plus papame banany, ryzu, mrkvicku... vraj aj hylak je dobry. Ak nemas doma, skoc do lekarne

titkovamiriam
23. sep 2009

ak to trva viac ako tri dni bez k doktorke

andulkau
23. sep 2009

presne ako pisala seve ranka .Dietu a ten hylak je dobry liek,len ci ti to mala zje moja z neho zvracala. 😠 A cierny caj.

simaha
23. sep 2009

Aj my sme mali hnacky.Je to virusove.Doktorka nam predpisala linex a este som malemu dokupila Probian MIMI.Samozrejme treba drzat dietu tak ako pisala seve_ranka .Hlavne ziadne mliecne vyrobky

jahodka11
23. sep 2009

saskia, neviem poradit, co s hnackou, ale na ritku kup imazol (nie imazol plus) a dubovu koru....tu uvarit podla navodu a dat do vanicky a malu kupat....je to super, nam to velmi pomohlo.....maly mal taketo problemy a za par dni to bolo v poriadku...myslim koza na zadocku 🙂

atrami
23. sep 2009

saskia,
to je hnačka.
K lekárke určite bež, može byť dehydrovaná. Lekárka nasadí lieky a dietu ako písali kočky.

vejinka
24. sep 2009

ahojte urcite k ten lekarke..a cim skor...my mame stolicu niekedy 5x denne a dalsi den 1-2 potom niekedy sa stane ze ani raz na dalsi den 3-4 a tak dokola..ale nehnackujeme ...vela papame tak musime aj vela kakat 😅

janka_pn
24. sep 2009

vejinka, u nas taky tak 😉

saskia.chester
autor
30. sep 2009

dakujem mamicky zlate 😉

cessy
1. okt 2009

saskia citam tuto debatu......no ako je malickej??bola si aj u lekarky??? 😕

nema mala neake rotavirusove hnacky??
daj vediet 😉

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

saskia ja som mala ten isty problem so synom. mal to 10 dni, dva krat sme boli u lekara. povedal, ze je normalne u malych deti. bolo to z nejakeho virusu. obranny system u babatiek je iny ako u despeleho a liecba trva dlhsie. dolezite je aby dieta nebolo dehydrovane. veci o diete uz ti dievcence spominali vyssie. mne na maleho zadok pomohol sudocrem. aj lekar mi ho odporucal. 🙂 daj vediet ako sa ma Vaneska.

saskia.chester
autor
8. okt 2009

cestovatelkaandrea ahooj 🙂 mala sa ma uz lepsie chvalabohu 🙂