STrašne riedka stolica. Stretli ste sa s tým?

anavila
12. jan 2009

moja malicka mava raz denne kasovitu stolicu, co je myslim normalne...ale v poslednom case okrem toho mava aj takmer kazdy den (zhruba kazdy druhy, ale je to nepravidelne) straaaaaaaasne tekutu stolicu, len taka voda z nej vyjde zafarbena do zltohnedozelena a take kusticky akoby mrkvy alebo neviem coho (asi take velke ako su vo vegete).
A plienka je taka nasiaknuta ze az presiakne a cela je mokra... Inak mala je celkom kludna a neplace, ja len nechapem z coho to je...a strasne to zapacha. Nestretli ste sa s niecim takym??? dakujem

tiana
12. jan 2009

ajoj anavila, ak mimi pribera, chuti papkat, neplace je to ok. Nas malicky mal vodnatu a silne kyslo zapachajucu stolicu aj 7-8 krat denne, priberal a chutilo mu. Ale ak si myslis ze to nie je v poriadku, mala placka, nepribera, chod k lekarovi.

annag
12. jan 2009

anavila, to chce ster, aby sa vylúčila infekcia. Ale môže to byť aj stravou, alergickou reakciou, skús pozorovať, po akej potravine to je, každopádne to konzultuj s pediatrom

marija
12. jan 2009

anavila aj my sme teraz nieco take mali, ale ja si myslim, ze to bolo tym, ze nam isli zubky... nejdu aj malej ;) my mame rok a mame zatial len dva spodne, takze teraz nam lezu horne a mala aj teplotku, ma sopliky a riedko kaka, ale chora pritom nie je a papa uplne vsetko a chuti jej 🙂

knobloska
12. jan 2009

Anavila naše malá to má taky. Ne každý den, ale dost často. Je toho celá plena, je to žlutozelená zakysle zapáchající voda, ve které jsou kousky mrkve nebo dalších věcí. Poprvé mě to vyděsilo, ale mívá to často, tak už mi to nepřijde. Má to ale vždycky jen jednou denně. Přijde mi, že to nesouviví s ničím, co jí.

anavila
autor
12. jan 2009

presne tak ako pisete..a velmi sa mi to spaja s tymi zubkami... lebo aj minule ked tak kakala potom jej vysli. Myslim, ze keby mala nejaku alergiu na jedlo, tak by to nemala len tak ale kazdu stolicu by mala taku. JUJ ste zlate ze mi takto rychlo radite...tato stranka a baby na nej su skveleeeeeee...
Knobloska, presne to iste aj my....Presne...

ivusa82
12. jan 2009

anavila...aj moj filipko to mava a tiez si myslim,ze zo zubkov....ale ja to mam jednoduchsie...ked ma aj ritku taku cervenu..akoby vystipanu tak na 100% viem ze su to zubky 😉 😉

danuska24
12. jan 2009

u nas je to tiez nieco podobne, malej idu 2 zubky

jahodka11
13. jan 2009

anavila, u nas je to to iste a je to zubkami....maly kaka aj 5x denne....a pottom vyjde zubok a mame pokoj.... velmi nam pomahaju kvapky Biogaia, probiotika, davam aj 2xdenne, podla potreby..... 🙂

robi
13. jan 2009

Ahoj,
máme to stejný, chtěla jsem se dnes zeptat doktorky, když jsme byly v poradně, ale zapomněla jsem. Malá kaká asi 3x denně kašovitý hovínko a potom asi 1-3x za den to co popisujete. Zuby nám lezou, tak je to asi tím, jinak žádný boleníčko nemá a je spokojená.