Sú lepšie probiotiká Nutrolin alebo Dophilus?

katka13122
17. dec 2007

co je lepsie infants dophilus alebo nutrolin???

pajinka23
24. sep 2009

ja som dala asi pred dvomi hodinami 😉 😉 ,ale ti poviem ze sa mi pokakal o pol hodinu nato 😝 😝 😝 mozno to bola ale len nahoda 😔 😔

inneska
24. sep 2009

možno bola, možno mu preleteli tráviacim traktom 😀 ale treba im dať čas, aby začali účinkovať 🙂

pajinka23
24. sep 2009

boze keby mu chceli pomoct s tym kakanim ☹ lebo niekedy je to trapenie 😒

inneska
24. sep 2009

ja si myslím, že zaberú, len treba teraz vydržať 😉

pajinka23
24. sep 2009

Vsak hej vsetko chce cas 🙂 🙂 A Ineska aj tvoj malproblem s kakanim?? 😲 i

inneska
24. sep 2009

my sme mali problém sa sami vykakať...3 týždne sme kakali len s rúrkou 😅 vždy nadránom sa krútil pučil, čo mu to nešlo...tak nastúpila rr...a po 10 dňoch užívania infantu sa ráno sám vykakal, poobede ešte bola rr, aj na druhý deň a potom už kakal len sám...1-3x za deň 🙂

veronikap
24. sep 2009

inneska práve tu čítam, ako vám tie probiotiká pomohli a že ste ich nasadili cca od 4. týždňa... radila si sa aj s lekárkou? lebo my tiež máme problém sa vykakať, sme na UM a kaká tak raz za dva dni (posledné tri razy sa síce vykakal sám, ale dnes - keď už tri dni nič nebolo - som mu musela zase pomôcť) a keď som sa o probiotikách bavila s našou lekárkou, tak ich ešte tak skoro neodporučila.. ja síce chápem, že sa musí naučiť, ako tlačiť a pod., ale keď vidím ako sa trápi a keď všade čítam aké sú tie probiotiká dobré... tak neviem..

inneska
24. sep 2009

veronika...pýtala som sa na to doktora, sama od seba by som erikovi nič nedala...všetko po porade doktora...vraj kludne mu ich môžem dať...aj neterka ich začala už asi v 2hom mesiaci 🙂 a na tlačenie to nemá vplyv...tlačiť vie každé bábo, len niektorým to nejde..a zvlášť ked je bábo na UM, tak sú velmi vhodné tie probiotika...

veronikap
24. sep 2009

ďakujem inneska.. lebo mne po prečítaní všetkých možných info o probiotikách tiež vyšlo, že to bude super pomoc.. tak ma trochu aj zarazilo, že lekárka povedala, že radšej nie.. ale zase mu nechcem dávať nič bez jej vedomia.. na ďalšej poradni sa jej ešte raz spýtam..
aj keď nič nové, že jeden lekár povie tak, iný inak.. 😒

inneska
24. sep 2009

veronika..chápem, že to chceš mať odsúhlasené od dokiny, ja som taká istá....ale skús jej ešte povedat, určite sú fajn a môže to len pomôcť 😉

pajinka23
25. sep 2009

boze baby som zvedava co bude dnes ci budem vytahovat rr 😝 😔

inneska
25. sep 2009

paji...dufam, ze nebudes musiet 😉

pajinka23
26. sep 2009

No inneska tak som nakoniec tu rr musela vytiahnut ☹ ☹ ☹ mali mi vobec nekaka a je nervozny ☹ ☹ Boze som s toho zufala 😔 😔

babullka1
27. sep 2009

pajinka a lekarka vam neskusila napisat sirup Duphalac?my sme nekakali sami vobec,iba s rr a to dobre 2-3tyzdne,potom maly dostal tento sirup,uzival ho 3tt vkuse kazdy den rano a vzdy sa aj do obeda vykakal-sam bez rr..POtom nam ho doktorka nakazala vysadit,ze uz by to malo zabrat....a na moje prekvapenie..odvtedy kaka kazde rano sam bez rr aj bez sirupu.

pajinka23
27. sep 2009

babulka my mame duphalac uz dlhsie ale nejako nam uz ani to nepomaha ☹ ☹ ☹ idem sa uz zblaznit,uz mam odpor k tej rr 🙄 Ale od 24.5 malemu davam probiotika infant dophilus tak hadam to pomoze,uvidime casom 😉

babullka1
27. sep 2009

paji probiotika nam osobne vooobec nezabrali...ja som tiez uz bola z toho nadne ze vobec sam nekakal 😔 a kolko ml beriete toho duphalacu?miy sme mali 2,5ml denne

pajinka23
28. sep 2009

My sme tiez brali 2.5ml ale musela to doki dat na 5 ml denne lebo 2.5 nam uz nezaberalo ☹ ☹ moj drobcek je take dobre babo,vobec skoro neplace ,krasne spinka a nebyt problemom s kakou 😝 😝 😝 tak by bol este lepsi 🙂

kwetinnka
28. sep 2009

Babulky, a kedy ste s tými probiotika zacali...lebo my mame necele 3 tt a velmi upelnivo nad nimi rozmyslami ,lebo bez rr to nejde ...Malu bolelo brusko už v porodnici...a nemozem sa pozerat ako ju kazdy den kruti.

pajinka23
28. sep 2009

kvetinka a ty si na um alebo kojis??,Ja som malemu zacala davat probiotika asi pred tyzdnom,ale zatial ziadne vysledky nevidim mali je zapeceny a rr je nasa dena vec ☹ ☹ no ale ako som citala treb ich brat dlhodobo tak to chce asi este trosku casu 😉

babullka1
28. sep 2009

paji a ty kojis?ja nie a pouzivam nutrilon comfort.myslim ze aj ten nam trosku pomaha....

inneska
28. sep 2009

kweti....my sme začali asi v 4t-5t, neviem presne 🙂 a nám moc pomohol infant 🙂

paji...neviem prečo, ale posledné 2 dni sú des, erik síce poprdkáva, ale kakať mu nejde...a ked som použila rr, tak ako keby som ho rezala...taký plač spustil(predtým len mrnkal)tak som rr hned spratala a masírovala bruško a cvičila a po 2 dňoch sa vykakal, tak dúfam, že bude lepšie 😅

pajinka23
29. sep 2009

babulka nekojim a davam mliecko od Hipp s probiotikami a nic nepomaha.zatial

pajinka23
29. sep 2009

ineskaa juuj to mi je luto ☹ ☹ ani my to s tym kakanim nemame ruzove ☹ ☹ vcera sa vykakal sice sam ale az po celodennom puceni,ale nakakal ako mali konik 😝 😝 😝 😀 😀 ta uvidim dnes co bude 😉 ale tie probiotika zatial nula bodou ☹

kwetinnka
29. sep 2009

Len kojim,ale bez rr si pomaly ani nevie pomaly ani sama prdnut,asi to skusim...aj ked je este dost malinka...naviem ci mam cakat 6tt..a kazdy den ju tou rurkou trapit, za chvilku bude mat nozky ako kulturista a kocky na brusku kolko cvicime,masirujeme a nahrievame

babullka1
29. sep 2009

paji,to iste mliecko sme davali aj my,ale maly mi ponom vobec nekakal,len sa kruuutil a plakal,tak sme presli na nurlinon comfort,je sice drahy,ale pomaha mu. 😉

pajinka23
29. sep 2009

babulka praveze ja som s hippom velmi spokojna aj kasicky a cajiky a stavickykupujem tej istej znacky,lebo obsahujy probioticke zlozky 🙂 🙂 🙂 mali mi praveze nieje nekludny on len tlaci a nejde mu to ☹ ☹ ☹ ale ked sa mu podari samemu vykakat tak je taaaky stastny 😅 😅 😅 drobcek moj

pajinka23
29. sep 2009

kvetinnka ja kym som kojila tak mali s kakanim nemal ziadny problem kakal aj pet krat za den 🙂 🙂 ale ked sme presli na um tak katastrofa..Ja byt na tvojom mieste tak sa poradim s dokim na tie probiotika 😉 😉 Ja som cakala as do teras kym som mu ich zacala davat a aj to tomu nedavam velku nadej ☹ ☹ mne doki povedala ze toto kakanie sa mu upravi casom same,no povedala mi to ked mal mali dva mesiace a vidis uz mame vyse styry mesiaciky a este stale problem s kakanin 😝 😔

miskachrumka
29. sep 2009

pajinka 5krat denne?kojeny to nije velmi vela ?ved kojene nemusia kakat aj tyzden! 😒

miskachrumka
29. sep 2009

no nam zas comfort robil este horsie ako obycajny nutrolin!jednoducho nutrilon nam nepasoval vobec!mali nekakal a bolelo ho brusko z prdikov! ☹

pajinka23
29. sep 2009

miska ahoooj ze napises 😀 😀 😀 😀 No moj naozaj kadil skoro pri kazdom kojeni,ale doki povedala ze je to ok kym nehnackuje 😉 😉 ale teras pre istotu zase nakaka ☹ ☹ ja som uz stoho na nervy a este ktomu som sa docitala ze z mrkvy zapeka,a mali ju lubi 😔 😔 tak mu musim zacat kombinovat aj ked zatial som mu davala kazdy druh zeleninky zvlast 🙂 🙂