Suchá pokožka u malej. Čo by ste odporučili?

janka33
16. jan 2008

chcela by som poprosiť o radu,moja malá má suchú pokožku,vyskúšali sme už Balmadol olej do kúpeľa,bubchen olej,Excipial krém a nič zatiaľ nepomohlo.Skúste mi poradiť 🙂

junovka
16. jan 2008

aka je stara tvoja dcera?

drobcek2007
16. jan 2008

janka my tiez uzivame excipial ale k tomu aj fenistil kvapky a ked sme boli chore tak sme brali ATB a vtedy sa to zlepsilo najviac 😒 a nemoze mat zapal ?

junovka
16. jan 2008

vacsinou sa takto prejavuje atopak 😉

drobcek2007
16. jan 2008

hej no nemusi 😕

vavka33
16. jan 2008

Vyskusaj infadolan,najlepsia vec na suchu pokozku a mozu ju uz novorodenci 😉 100% pomoc pri suchej pokozke. 😉 A skus kupat vo vode s oliv.olejcekom 😉

certica
16. jan 2008

ja som si s infadolanom dnes lakte natierala 😀

ajuskamimi
16. jan 2008

my mame ten isty problem, maly ma 7 mesiacov a uz dva mesiace ma na niektorych miestach suchu pokozku, take flaky ako ekzem /mozno to je aj ekzem, ale lekarna nam to nepotvrdila/. Doporucila nam natierat ho EXCIPIALOM a neumyvat mydlom, lebo to vysusuje pokozku. Ale nepomahalo mu to. Svagrinka mi poradila /lekarka/ krem ATODERM PP /Bioderma/, tento sa pouziva aj pri atopickom ekzeme kojencov. Ked mu zmiznu tie flaky, dobra je NIVEA HYDRO LOTION a umyvam ho v WASCH SCHAUM KIDS pene od Bubchen, je robena tak, aby nevysusala pokozku ako mydlo, akurat je problem ju zohnat, lebo je drahsia, ale krasne vonia a je super, da sa objednat v dobrej lekarni 😉

janka33
autor
16. jan 2008

Moja malá má 4 mesiace 🙂

drobcek2007
16. jan 2008

nam ta bioderma nepomohla dokonca by som povedala ze prave naopak ☹

vesi
16. jan 2008

nám pomohol infadolan, poradili nám ho už v pôrodnici 🙂 malá mala veľmi suchú pokožku na nohách..

janka33
autor
16. jan 2008

čo stojí ten infadolan?

seki
16. jan 2008

infadolan mozem odporucit aj ja, ale nam mudra odporucila alepsie zabral este votriet vigantol kvapky na lica a to nam pomohlo ze sa suchota neobjavila 😉

certica
16. jan 2008

urcite patri medzi tie lacnejsie... nemam uz z toho obal

ajuskamimi
16. jan 2008

nam prave naopak infadolan nepomohol 😒 asi je to indy vindy

vavka33
16. jan 2008

stoji 33.60sk 😉

janka33
autor
16. jan 2008

tak ja ten infadolan skúsim,čo neurobím pre moje zlatičko,nie? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nika000
16. jan 2008

ahojte.my máme atopický ekzém a kožná nám odporučila kozmetiku A-Derma.už ju aj používame a je ozaj dobrá.ešte my odporučili aj Altermed.

vavka33
17. jan 2008

Jani vyskusaj a ked to nepomoze radsej zajdi za koznou lekarkou,posudi a povie ti,co je najlepsie,pripadne ti nieco predpise 😉

leva
17. jan 2008

Ahoj,tento problem mame aj my s dcerou,ma uz sedem rokov a trapili sme sa veru dlho,no konecne nam uz daco pomaha,kyselina mliecna,je to zarabana mast.

audreyd
17. jan 2008

niektorým babenkám so suchou pokožkou pomohla obyč modrá indulona!!! 😲 tiež som nechápala, ale asi treba vyskúšať 😉 😀

mimakro
17. jan 2008

Aj Ondrejko mal suchú pokožku a pomohol U Excipial lipolotio. Ale ak vám nezaberá, treba zájsť na kožné. Inak dobrá je aj zarábaná masť s uroeu, ale tá je iba na predpis od kožnej. Držím palce.

modrofuzik11
27. mar 2013

nam pomaha bepanthen a menalind derm. kubko ma atopicky ekzem. vzdy, ked ho natriem, tak sa priznaky zmiernia.

zeytin
27. mar 2013

Ahoj, precitala som si vsetky prispevky, takmer vsetko co bolo vyssie napisane sme vyskusali na starsej dcerke, no nic nepomohlo... Kazdemu dietatku pomaha nieco ine, ale nam pomohol krem od A-dermy - Exomega. A nie som jedina... poradila som ho sestre, sestranici... a pomohol aj im 🙂 Vyskusaj. Som presvedcena, ze ti pomoze.