Suchý aj vlhký kašeľ. Čo mu pomôže?

dadak
15. jan 2009

prosim o radu, uz si neviem rady sama...samko, 21 mesacny syncek, uz 2,5 mesiaca kasle...bola som uz u 3 lekarov, a vsade mi hovoria, ze je v poriadku, ze kasel prejde...ale ja sa bojim, aby to nemal chronicke...neviem uz co mu mam davat, co by mu pomohlo...poradte...len problem je v tom, ze raz ma kasel vlhky, raz suchy...v noci mu davam slanu vodu na radiator, aj hocijake lieky sme uz skusali...mate niekto s tym skusenosti? dokonca som mu davala aj husaciu mast na telicko, ale nepomohlo..uz si fakt neviem rady

tanja61
15. jan 2009

dadak a nemoze byt alergik?ja na kasel som malemu nedavala ziadne lieky ja som urobila cibulovy sirup a je na prirodnej baze a chvalaBohu pomaha.... 😉 cibulu na kolieska do nejakej nadobky a kazde koliesko zasypat pras.cukrom a prikryt to pusti stavu a moze aj 3krat denne 😉

fifla
15. jan 2009

dadak a nemate prekureny bytik?
ked som byvala u svokry tak sme mali velmi a maly mal dost kasle, potom ako sme sa prestahovali tak nic. som vtedy davala kamilkovy odvar horuci do izby a plienky v nom namocene na radiator a veeeeeeeelmi to pomohlo.
asi radsej viac tenuckych triciek a mensiu teplotu v byte...teda ja mam taku skusenost

dadulka19
15. jan 2009

dadak a kašle aj vonku,či len vo vnútri?

renika
15. jan 2009
caruzo19
16. jan 2009

dadak,my sme mali presne to iste minulu zimu,4mesiace vkuse,s asi 3 dnovymi prestavkami stale pokaslievala a soplikovala.kaslala hlavne vnoci.tento rok uz ma aj imunitu lepsiu,ale vypla som kurenie uplne v izbach kde spavame,je tam kosa jak v psinci,ale mala je do 3dni zdrava ked niekde nieco chyti.davam kvapkovy cebion c vitamin ked vidim ze na nu nieco lezie a lyzicku medu rano,nie pausalne,len ked na nu nieco lezie.
inak jedine co akotak zaberalo na ten kasel bol stoptussin sirup