Šupinatý červený fľak na temene. Môže to byť vážne?

sonatorik
10. okt 2008

Ahojte,
potrebujem radu. Moja 6 mesacna dcxerka ma od anordenia cerveny fliacik na temene (zevraj bezna vec pri narodeni) ale nam sa to nejak zhorsuje...zacalo to supinatiet, tak sme skusili Lipobase, ale kezde mam pocit ze to vyzera este horsie( je to dost vysusene a stale sa odlupava vrstva kozicky,) bojim sa aby to nebolo nieco vazne. Mate s tym skusenosti?

junovka
10. okt 2008

keby to bolo pri narodeni, ako pises, tak by to netrvalo do polroka 😒 Radsej by som zasla na kozne....ale neviem...je to drsne?ak ano, tak povacsine sa takto prejavuje atopak 😒 😉

sonatorik
autor
10. okt 2008

co to je? nic som o tom nepocula...nestras..je to take tvrdsie, ale to uz mam pocit ze z toho Lipobase kremu, ktory dost vysusuje...

junovka
10. okt 2008

a pediatricka ti co na to povedla?Predpokladam, ze to ma vo vlaskoch, ze?

junovka
10. okt 2008

to ti predpisala dokina?

sonatorik
autor
10. okt 2008

no pediatricka mi najskor ked to zacalo trochu supinatiek dala ten krem ale kedze presli asi 3 gtyzdne a ja som ho uz aj vysadila sa mi zdalk byt dost agresivny a nevyliecil to tak ma dnes poslala na kozne...a ja som chcela este predtym si pozhanat info na webe...tak preto sa pytam..ma to tam na spodu temena tak kde koncia vlasky....a niekedy to scervenie viac niekedy menej a akoby sa jej zlupovala kozicka vo vyčšich kuskoch....na tej skvrne

junovka
10. okt 2008

nechcem robit ja osobne predcasne zavery, ale no...neviem, neviem...ci atopak?Atopak je atopicky ekzem, ktory je prvy signal alergie.Chod radsej na kozne, tam budes mudrejsia 😉

sonatorik
autor
10. okt 2008

dakujem ti velmi pekne.... 🙂