Svetlohnedá hnačka. Poraďte!

ivmila
8. sep 2009

ahojte..mam dost obavy...moja mala dcerka, ma 19 mesiacov, ma riedku stolicu takej pieskovej farby. Dost svetla, taka nezvycajna..a ma ju dost casto, napriklad dnes 5 krat. Bojim sa, inak nic ine nema, len jej nechuti jest. ani nevracia ani ju asi nic neboli a ani teplotu nema. poradte mi prosim ☹

zuzu13
8. sep 2009

hmm...treba hlavne dodrziavat pitny rezim, odlahcenu stravu...a ak to trva dlhsie, treba ist k Dr....

iloha
9. sep 2009

Ivmilo, může to být z tepla, z přílišného množství ovocných šťáv..........pokud déle než dva, tři dny max. tak určitě navštívit Dr.

cibulkas
13. sep 2009

Ahojte, ja mam taky isty problém. MAla mi odmieta jest a to predtym jedla vsetko co sa jej mihlo pred ustami. A co horko tazko zje, to o hodinku vykaka. Stolica je tiez zlta.... zvlastne. Poradite? Trva to dnes 3. den.
Dakujem

saska.t
13. sep 2009

tak toto sme mali aj my asi 5 dni mala nechcela jest a presne taka ista hnacka a boli to zubky, idu nam ocaky ☹

anavila
13. sep 2009

presne aj u nas to boli zubky...zo dna na den to prestalo samo

cibulkas
15. sep 2009

No uz nam hnacky prestali, ale zubok nikde. Ideme davat stolicu na rozbor a potom uvidime, ze co to bolo.

eppik.m
16. sep 2009

ahojky, tak u nás máme hnačku dva dni a k tomu nechutenství a mrzutost ... venku máme 16 zoubků tak nevím zda by se nám klubal další ??? tak jsem včera podala 2 x Smectu a trošku ORS 200 ale dostat to do něj byl boj tak uvidíme co dneska ...

saska.t
16. sep 2009

cibulkas ani my este zubky nemame a hnacka je chvalabohu fuc 😉

eppik.m
16. sep 2009

ahoj, tak to u nás pokračuje dál ... pro jistotu jsem se stavila u dr. ten mi řekl ať si koupím probiotika a máme držet dietu, nejíst nič tučného ani mléko a naopak papat vše co staví ...

andyalukasek2008
16. sep 2009

ahoj mamky, prodělali jsme to také... po týdnu to chytil i manža, teď s tím bojuju já, ale už je to v poho, u mne se to zas tak moc neprojevilo...
Malý skončil málem v nemocnici, jak byl dehydrovaný...
Doporučuji místosmecty enterol tabletky. Ty tobolky se dají vysypat do pitíčka a mimi je nepozná, narozdíl od hnusné smecty, užívat jej mohou i dospělí. Mrkev, rýže a zase mrkev, ta jediná nás spasila... Pěkně vyhladí střeva a dostane bycily ven z trávícího traktu...
Držím palce!