Syn má "bezdôvodnú" horúčku. Čím by to mohlo byť?

mamkabubka
25. júl 2009

Ahojte,syn ma stale 2 dni zvysenu teplotu cez 38-nie je ani chory,stale je v phybe,jedovaty,neposedny ako vzdy,uplne normalny ako zdravy.A nemame tu ani extra horucavu-23stupnov.Ma ale akesi cervene pupienka po celom tele.
Neporadite co to je?? Ma 5 rokov

quetinka82
25. júl 2009

Moze to byt 6 choroba. My sme ju prekonali minuly tyzden. Tiez 3 dni horucky a potom sa cely vyhadzal. Pre istotu zavolaj lekarke, ale nie je to nic vazne. Treba len zrazat teploty a vyrazky zmiznu same za cca 2 dni. V podstate ked sa dieta vyhadze malo by byt uz po chorobe. Skore uzdravenie prajem. 🙂

quetinka82
25. júl 2009

A este som zabudla: lekarka mi hovorila, ze teraz ma vela deti tuto chorobu, takze moze to byt ono.

atrami
25. júl 2009

Može to byť aj 6. choroba, hlevne to vyhádzanie tomu nasvedčuje. Mali by za 2-3 zmiznúť a nemali by svrbieť.

mamkabubka
autor
27. júl 2009

nesvrbia a dr. povedala,ze je to daka alergia a mame fenistil

junovka
27. júl 2009

mamkabubka , a nezmenili sa tie cervene pupienky na pluzgiere?

mata2
2. aug 2009

baby co je to vlastne siesta choroba?
moje deti su experti na jednodnove horucky 🙄 - nameram im 40 stupnov,po cipku im klesne a uz nevystupi,a su ok 😕
ale vyrazky nemavaju 😨

fifinna
6. aug 2009
nikanika28
6. aug 2009

bubka, dnes som bola zrovna s malym kvoli tomu u doktorky. Druhy den horucka 37.5, ziadne ine prejavy choroby, ziadny kasel, sopel, ani zapalene hrdlo. Akurat vyrazky okolo pusinky. Maly zjedol hrusku z Billy a na druhy den mal tie vyrazky + teplota. Dr. povedala, ze to moze byt alergicka reakcia...tak nam dala fenistil kvapky a fenistil gel. Tak uvidime...