Syn spapal ploskú baterku. Mám s ním íst k lekárovi?

adus123
10. nov 2008

Mamičky, môj malý dnes spapal ploskú digitálkovú baterku. Máte s tým niektorá skúsenosti?Mám s ním íst k lekárovi?

hradnapani
7. jan 2016

@emmadvorska ak je zatvorena pohotovost, tak volaj sanitku! moze ju to stat zdravie!

kingstonka
7. jan 2016

Ja nechcem strasit ale zjest baterkunu je naozaj strasne nebezpecne.... je to ine ako kedy dieta prehltlo nejaku iny maly predmet

hradnapani
7. jan 2016

@takyna nie 158, ale 155

takyna
7. jan 2016

@emmadvorska VOLAJ 158, a skus mu strcit prsty ci to nevygrcia

takyna
7. jan 2016

@hradnapani to je jedno hlavne nech vola....

dahra
7. jan 2016

@emmadvorska - ten pribeh o tom chlapcovi, čo sa mu stalo po zjedeni baterky poznam velmi dobre a dodnes ma to desi, čo tie kyseliny v jej vnutri mozu sposobit v tele cloveka, pozri na linky, dala ich sem @fuska
- ak je pohotovost zavreta, tak volat telefonicky, ja by som sla aj na ine miesto,ak by bola v mieste bydliska zavreta

dahra
7. jan 2016
majulienk
7. jan 2016

Ja fakt nechapem tuto "modernu dobu,". Zdravy sedliacky rozum sa uplne vytratil... Dieta zje baterku a mama si miesto utekania na pohotovost sadne za PC a zacne si o tom diskutovat.... 🙄

miskajankova
7. jan 2016

Rychlo volaj zachranku RYCHLO

janicaopica
7. jan 2016

@emmadvorska volaj hned zachranku, je to velmi nebezpecne

miskajankova
7. jan 2016

Drzim Vam palce samozrejme hlavne malemu

mima3256
7. jan 2016

Toto nechapem.takto stracat cas za PC namiesto toho aby isla hned do nemocnice!!!

janicaopica
7. jan 2016

@janicaopica daj vediet ako ste dopadli, drzim palce

hankaop
7. jan 2016

Okamzite na pohotovost,moze umriet na otravu!!!

sindas
7. jan 2016

No tak toto hadam srandujete...

libela
7. jan 2016

ak dobre vidím, tak je to otázka z roku 2008???

chmurkaxy
7. jan 2016

@emmadvorska
@emmadvorska myslím na Vas. Verím,že to dopadne dobre!

chmurkaxy
7. jan 2016

A samozrejme,verím,že už ste riešili sanitku. Nestrácajte čas, je to fakt urgent,

hradnapani
7. jan 2016

@libela pozri stranu 4, prispevok o 20:05 hod

emmadvorska
7. jan 2016

Dakujeme uz je vsetko v poriadku baterku vikakala a sanitka prisla 😀

cervikpepik
7. jan 2016

@libela nie nie je...je to otazka aktualna parminutova...

katrin21
7. jan 2016

inak akurat par dni dozadu zomrelo male dievcatko v zahranici, tiez zjedlo malu baterku plosku, len si to nikto nevsimol, obsah sa kyselinou v zaludku narusil a mala dostala otravu + poleptalo jej to cele vnutro, zomrela chudatko asi po3-4 dnoch :(
Netreba to podcenit.. ja som sa raz bala, ze dcera zjedla taku tu malu tužkovu z ovladaca, radsej sme sli na RTG hned..... ale nakoniec tam nic nemala a potom sme tu baterku nasli inde.. zapatrošila ju, ale predtym ju mala v ustach, taak som sa zlakla, ci ju neprehltla.. ani cmulat ju nemala co, ale kym som ju vyhresila, tak baterky nebolo....

hankaop
7. jan 2016

:D este veeela prispevkov sem maminy pridaju,kym si vsimnu,ze problem vyrieseny :D

emmadvorska
7. jan 2016

Dakujem 😀

takyna
7. jan 2016

DIETA ZACHRANENE - BATERKA VYKAKANA 😵

vvrka
7. jan 2016

Chvalabohu!

janicaopica
7. jan 2016

@emmadvorska ale to nejako rychlo vykakala, nie? A co povedal doktor zo sanitky? Vykakala ju este kym prisla sanitka?

koniarova
8. jan 2016

@janicaopica Asi si myslíme obe to isté, že? 😉

janicaopica
8. jan 2016

@koniarova no nejake divne ked ine maminy cakali 2-3 dni kym dieta tu baterku vykakalo

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz