Syn spapal ploskú baterku. Mám s ním íst k lekárovi?

adus123
10. nov 2008

Mamičky, môj malý dnes spapal ploskú digitálkovú baterku. Máte s tým niektorá skúsenosti?Mám s ním íst k lekárovi?

bodka13
13. nov 2008

tak ako,vieme niečo nové-dúfam že baterka je už vonku 🙂

katrin21
13. nov 2008

no .. ja som si rad myslela , ze moja skoro dvojrocna dcera zjedna tu mini tuskovu... boli sme aj na rontgene.. nic tam nenasli, chvala bohu... nakoniec sme ju nasli doma.. ale istota je istota... urcite by sa necakalo kym vyjde... museli by ju operovat, lebo zaludocne kyseliny mozu rozleptat ten obal - kov... a baterky su jedovate a dost.....

adus123
autor
13. nov 2008

Ahojte, no dnes konecne baterka vysla von. Hned rano. A vysiel aj ten druhy kusok, ktory mal v brusku. Takze vysli naraz, v jednom kakani. Nakoniec to nebola rozpadnuta baterka, ale ten dzindzik zo zipsu, z manzelovej vetrovky. To, za co sa zips taha, ked sa zapina. NO to som teda fakt netusila, ze zjedol este aj toto.... ☹ ....ani som nevedela co to je, az ked prisiel manzel z roboty, tak som sa ho opytala, ci nahodou nevie, co to je...a on hned povedal, ze take iste ma na zipsoch na vreckach na vetrovke...hned sme sli pozriet a presne na jednom zipse to bolo odtrhnute.... 😒 ...ja uz fakt neviem, ci ten moj syn pritahuje kovove veci....inak keby nebol zjedol tu baterku, tak o tomto zipse ani neviem.....baterka vysla inak cela, neposkodena, ani nejeko zhrdzavena nebola...a aby toho nebolo dost, vcera maly dostal laryngitidu, takze tento tyzden sa nam dari.... ☹ ...jedneho trapenia sa zbavime a druhe pride.....dufam, ze dnes v noci neskoncime v nemocke...zajtra rano musime ist s nim este na chirugiu kvoli tej baterke a tiez k detskemu, kvoli tej laryngitide.....dufam, ze uz zajtra vecer budem mat viac pozitivne spravy, co sa tej laryngitidy tyka, lebo dnes chudiatko len chrci a kasle.....tak mi drzte palce ....a tiez strasne dakujem, ze ste mi drzali aj kvoli tej baterke, ste strasne zlate.

slaviq81
13. nov 2008

No Adus, tak tvoj "kovozrutik" to zo seba konecne dostal von. S tou laryngitidou ma to mrzi, uzdravte sa skoro.

mirka414
13. nov 2008

adus123 gratulujeme...

petrahy
13. nov 2008

Tak to Vam gratulujem sice som to citala az dnes, ale klobuk dolu mna by uz viezli asi do Pezinka. Dufam, ze sa coskoro uzdravite.

bibula
13. nov 2008

😉 no super,,,mali by ste sa preorientovat radsej na plasty a pod,kedze je nejaky magneticky 😀

renca3
13. nov 2008

dnes mal moj maly nieco v puse a navela som sa k tomu aj dostala. bola to ploska baterka. vybral si ju zo zasuvky, kde dociahne tak, ze si prisunie stolicku. hned ma napadla tato tema. nastastie sa to u nas dobre skoncilo a vyplul ju.

jasumat
13. nov 2008

Babenky- mali by ste začať dávať svojim deťom poriadne jesť 😀 😀 😀 nech nie sú nútené papať čo práve príde 😀
Keď som robila na ambulancii, tak sme v narkóze vyberali prístrojom zicherku- neviem, ako sa to presne volá 😖 dvojročnému chlapčekovi. Toho "nakŕmil" starší 4 ročný braček. Potom o dve hodiny išli domkov. Ale mamina sa vtedy strašne bála, to si dodnes pamätám.

nevesta
13. nov 2008

Adus, parada, tesim sa, ze je baterka vonku 😉 Ten zips 😅 A drzime palce na tu laryngitidu 😉

sirinka
13. nov 2008

adus ze by tvojmu synkovi chybalo zelezo... 😝 nic baby, musime byt fakt opatrne...aj ta moja pcha vsetko do ust 😒

majcik
13. nov 2008

Prave dnes sme boli na navsteve a mama 4-rocnej dcery nam rozpravala, ako im ta mala zjedla tiez takuto baterku ako Adusin synko. Nastastie to tiez dobre dopadlo, na RTG sledovali, ako baterka putuje a o 3 dni ju vykakala ... uff, musime davat pozor ..

adus123
autor
14. nov 2008

No, baby, ste zlate, ze to chapete a neodsudzujete ma za to, ze som mu tu baterku "dovolila" zjest. Tito mali betari jedia vsetko co vidia...darmo maju plne bruska.... 🙂 ...dnes sme boli posledny raz na rtgene, vsatky kovove suciastky ma z tela vonku... 😉 ...chirurg sa smial, ze ho mam prihlasit na umelecku skolu, ze buda fakir.... 🙂 ...no teraz sa na tom uz aj ja smejem, ale poviem Vam, nebolo mi vsetko jedno. Vcera ked to vyslo, som myslela, ze take "vzacne" hovienko som este v ruke nedrzala.....laryngitida stale pokracuje, zatial ziadne zlepsenie, ale aspon ta nemocninca nas zatial obchadza...uviime, ako vydrzime do zajtra...potom sa to uz snad zlepsi.....a konecne si budem moct po tomto hrozostrasnom tyzdni vydychnut.... 😨

ttina23
14. nov 2008

adus moj brat zjedol klinec asi 5 cm a ho aj vykakal a druhy brat odznak ale ten sa skoro zadusil vtedy dr. povedala mame ze je jedna z miliona co si zachranila dieta, lebo ho vytriasla z neho a neter zjedla zlate srdiecko a tiez ho vykakala,takze my to mame v rodine

lienocka235
14. nov 2008

Adus gratulujem k vykakanej baterke... 😀
moj asestra objedala omietku... kedysi...

moni1412
14. nov 2008

adus som rada ze uz je baterka von 🙂 😉 viem o com hovoris.... dufam ze pri malom to ustrazim, ale pri nasom kocurikovi som to raz, bohuzial, nie. musel ist na operaciu 😒 nie je to sranda a najhorise je ze si to ubedomis naozaj az ked sa nieoc stane 😒

matullienka
14. nov 2008

adus: tak gratulujem k tej baterke a drzim palceky

roasha
14. nov 2008

adus,gratulujem malemu fakirovi,ze to bravurne zvladol. 🙂 😀
laryngitida,nic moc-/tej sa ja osobne bojim viac ako tej baterky ☹ /,ale mas tu aj take temy,tak pozri PP.

sirinka
14. nov 2008

lienocka aj moj manzel jedol ako dieta omietku..tym asi zase chybal vapnik... 😎

adus123
autor
16. nov 2008

Ahojte, takze laryngitida je dufam uspesne za nami, maly este sice trosku sme tam kasle, ale uz je to lepsie a konecne nechrci, ale pekne cisto dycha. Takze este raz vam vsetkym dakujem za rady a povzbudenia, ste strasne zlate. Prajem vam a vasim detickam vsetko dobre.

kili
16. nov 2008

adus, tak som rada, že to vyšlo. no bohvie, če ten tvoj malý všetko poje a ani o tom nevieš. Možno by ste ho mali viac kŕmiť 😀 (to bol len vtip 😉 )

adus123
autor
16. nov 2008

Kili, no ved...asi mu budem musiet spestrit jedalnicek.... 🙂 inak Tvoj pribeh s dvojcatkami sledujem od zaciatku...mali su velki bojovnici, su uz riadne velki....teraz nedavno sa narodili a uz su z nich riadni chlapi...drzim im palceky...su krasni....

kili
16. nov 2008

ďakujeme 🙂

slzicenka
17. nov 2008

neboj sa,urcite sa mu nic nestane,na 100% to vykaka...neotravi sa,neboj🙂ak ju nevykaka,potom treba zajst k lekarovi,ale nemusis sa nicoho bat

lekno
17. nov 2008

Slzi, on ju už vykakal 😉

slzicenka
17. nov 2008

No super,tesim sa s tebou,pekný vecer

danulka2
17. nov 2008

baby gratulujem k uspesnemu vykakaniu 😉 😀 . Inak cakam co skonzumuje nas drobec lebo tiez dava vsetko do ust 😝 😉

titkovamiriam
21. nov 2008

super 😀

zuzana76
7. jan 2009

ahojteee, nas asi zjedol maly cent, ale nie som si ista, zatial nevykakal, zjedol ho pred 2 dnami, mam este cakat alebo ist k dr.? ani nie som si ista ci zjedol, len som ho nasla nad mojou penazenkou a rozhadzanymi mincami a vravel mi ze - ham ham a ukazoval na mince, tak vobec neviem. Mala som tam uz len drobaky po nakupe, same centy, takze nic velke to nebolo, ale aj tak, myslite,ze vykaka?

roasha
7. jan 2009

zuzi,mal by vyjst prirodzenou cestou,centy nie su zasa az tak velke,ale ked si nie si ista,nebolo by od veci urobit sono,al.rtg. 😅