Tehotná s fallotovou tetralógiou

lenocka8
24. máj 2015

Mamicky, mate niektora z Vas vrodenu srdcovu chybu Fallotova tetralogia. Ak ano, ako prebiehalo Vase tehotenstvo a porod??? Dakujem za kazdu odpoved 😉

lenocka8
autor
26. máj 2015

Hmmm, asi ziadna to nema 😒

jlp
26. máj 2015

Ahoj, ohladom tejto diagnozy ti neporadim, ale pokial si sledovana na kardio a gynde, tak by to malo byt ok. Drzim palce. Pravdepodobne ti odporucia cisarak kvoli tlaku

vladenap
27. mar 2021

Odpoved na tuto otazku by zaujimala aj mna. Chcem sa spytat lenocka8 ci ste otehotneli a ako tehotenstvo prebiehalo? Narodila som sa s fallotom a rozmyslam nad miminom. Dakujem za odpoved

vladenap
27. mar 2021

@lenocka8 mam fallota a rozmyslame nad miminom a rada by som spoznala vasu skusenost ci ste sa nakoniec rozhodli pre mimino? Dakujem za odpoved 🙂

zuzanka_2
1. apr 2021

@vladenap ahoj, narodila som sa s Fallotovou tetralogiou a mám dve krásne zdravé deti. Tehotenstvá boli obe v pohode a detičky to, našťastie, nepodedili. Samozrejme, som bola častejšie kontrolovaná. Dcérku som rodila cisárskym, lebo bola uložená riťkou dolu. Syna som o dva roky na to porodila prirodzenou cestou. Rada by som ale povedala, že asi mám aj veľké šťastie a v porovnaní s inými ľuďmi s touto diagnózou sa mám veľmi dobre. Neviem, či to každý zvládne tak dobre ako som to zvládla ja, ale chcem ti dať nádej, že je to možné a že naozaj existuje človek, čo to už zvládol ;) Držím palce. Ak ťa zaujíma niečo viac, napíš mi súkromnú správu. Ďakujem

blanka6541
11. jún 2022

Tehotenstvo z fallotovou tetralogiou

fashionshop88
27. jan 2024

@vladenap ja mám falotta a a dve deti za sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre