Teploty a hnačky pri poslednom zúbku. Je to normálne?

loren
8. nov 2008

kedy vychadza 17 zubok ,dcera ma z nicoho nic teploty a hnackuje asi 6 den

ankam
8. nov 2008

no moze asi aj vo vasom veku-kamoska mi prave dnes pisala ze im vysiel 17zubok a to maju 23mesiacov

my este nemame

mory
8. nov 2008

dobra tema moja eliuska uz 2-3 dni strasne slini nechce jest a je strasne nekludna a stale place a ukazuje do pusinky ☹ zeby to boli tie posledne zubky? inak sme so zubami nemali nejake zvlastne problemy 😒

bubba
8. nov 2008

a co zo 17 tym zubkom su nejake problemy?my uz mame vsetky akurat sa prerezal psoledny a nespozorovala som nejake zmeny na spravani 😅 alebo zeby?to je vlastne ktory?

loren
autor
8. nov 2008

ani nam ostatne nerobili problem a toto tiez neviem ci je zubom ale take priznaky ma 😒

mory
8. nov 2008

neviem ci tie posledne 4 zuby robia problemy ale hned ma to napadlo ze mozno zuby ked nieje chora ani nic len vsetko je spojene s pusou tak dufam ze nam a aj vasim detickam vidu zubky bezproblemov a bezbolestne 😉

junovka
8. nov 2008

ono zalezi aj na tom, ktory je ten posledny zubok.Niekto posledny moze mat ocny, stolicku atd.Je to individualne u kazdeho dietata. 😉

mory
9. nov 2008

junovka asi mas pravdu 🙂 mam kamosku ktorej dcera ma uz posledne zadne stolicky a zatial jej chybaju 2jky 😀

marorlinko
12. nov 2008

citala som ,ze posledne 4zubky vidu do 3rokoch,takze u kazdeho dietata je to ine,rovnako ako zacinaju rast tie prve

capy
12. nov 2008

nam prvy vysiel presne na 6m a posledny 36m3d
a tomino prvy 5m4d a posledny este nevieme kedy vyjde 😅

smisela
12. nov 2008

ja už som nedočkavá na posledné zuby,my sme si každý zub riadne odžili 😠 hlavne očné,teraz začínaju zase posledné stoličky,už si dáva pršteky do pusy a v noci sa budí s plačom 😒 a dr.mi povedala,že si môžeme vydýchnuť,že stoličky idú okolo 2 rokov 😒

sassi
12. nov 2008

naš ma rok a 11 mes a posledne zubky ešte nemá, ale minule mal jeden den 40°C horúčky, žeby to zubky??? Mne sa zdalo skoro

marorlinko
12. nov 2008

nas ma vsetky zubky okrem poslednich 4 cize ich ma 17, posledne vychadzaju neskorsie, aj ked premna je tazsie skontrolovat ci mu idu aleo nie, bo mi neotvori usta,alebo zacne kusat

bubba
12. nov 2008

nam akurat ide posledny zub a to pravy ocny stolicky isli vsetky naraz zhruba to trvalo do 1,5-2r kym vysli kompletne von..neboli ziadne vacsie komplikacie,komplikacie byvali pri prvych zuboch ale mavala len spoliky

loren
autor
12. nov 2008

ahojte tak teploty presli za dva dni ale potom nastupil kasel a sople a uz berieme antibiotika takze ziadne zubky 😒

lucia.tak
27. nov 2008

ahojte.mam skoro 2 a pol rocneho synceka.on uz vsetky zubky ma,ale nema este posledne zadne stolicky,tie celkom vzadu.chcela by som sa spitat,ze kedy by mali vyst tie posledne.stale nieco hryzie.bola by som rada,keby ste mi odpisali.vopred dakujem

kasis
27. nov 2008

Matkovi nejak skoro vysli vsetky zubky,od 19 mes ma vsetky,posledne stolicky 5ky boli spojene s nejakou chorobou, virozou alebo aftami a teplotami cca 2dni okolo 39. Som myslela, ze tie posledne stolicky pojdu dlho,ale mu isli tiez v paroch. Ja uz len mozem cakat, kedy zacnu vypadavat.
Vyjst vsetky zubky by mali do 3 rokov, priblizne 😉

maca793
29. nov 2008

nám len teraz idú posledné stoličky, našťastie s to zaobišlo bez teploty a soplíkov. možno to bude tým, alebo dostala nejakú slabú n´vyróyu

ali27
8. feb 2011

ahojte, moja dcera je ako vymenena uz par dni, zacala sa stazovat na bolest v puse, tak som jej tam nahmatala prerezavajucu sa stolicku, tu poslednu v rade.... tak som jej supla trosku panadolu na noc, zrejme to zabralo. potom sa este na dalsi den stazovala na bolest, ale potom uz nie. ale vyhodila sa jej afta na jazyku a s tym prisla zmena nalady o 180 stupnov, je ako vymenena, precitlivela, vsetko ju rozhadze, vacsinou robi veci naopak ako sa ziadaju a nepomaha ani dohovaranie a presviedcanie ako to v zvyklo pomahat predtym. teraz sa proste hodi o zem a dost agresivne reaguje, uz som si to odniesla aj ja... mna zaujima ci to teda suvisi s tymi zubami, alebo co to je?? papa rovnako ako predtym, len odmieta ovocie a jogurt, zrejme kvoli afte... davam homeopatika na afty a zubky....

danielkaa18
7. okt 2012

Ahojte chcela by som sa opytat ci moze dieta aj opuchnut pri prerezavani zadnej stolicky stale mi vravi ze ju boli zubok ale kaz nevidim, cidim len maly bieli hrbolcek strasne rada papala mlieko a znicoho nic ho zacala odmietat viete mi povedat ci moze ist vazne o tu prerezavanu stolicku? dakujem