Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Trhlinky na predkožke u 3,5 ročného

luvivinka
6. mar 2019

Ahojte, moj malý ma 3,5 roka a urobili sa mu trhliniky na predkožke. Opatrne sme začali preťahovať keď mal 2,5 roka, nenásilne. Krásne mu to išlo dokonca aj samému. Všetko bez problémov až do minulého týždňa keď som ho umývala a povedal že bolí. Mal tam 3 trhlinky. umývali sme rumančekom a zmzli ale o 2 dni znova tak som zúfalá. Nebolí ho o vobec teda ani sa nesťažuje. Može to by len vysušená pokožka?

17juraj17
6. mar 2019

@luvivinka Mozu to byt este jazvycky. Ale mohol si to aj sam trosku pretiahnut a tak sa vytvorili nove. Nie je to nic katastrofalne. Preventivne znova rumancek a je. Az keby sa to zapalovalo alebo zhorsovalo tak to riesit s lekarom.

kika831
6. mar 2019

@luvivinka neboj, to su len male trhlinky. Pokial to nie je zapalene, treba bud ten rumancek alebo repik a bude dobre. Ak by sa to zapalilo tak urcite k lekarke. Drzim palce

luvivinka
autor
6. mar 2019

Veď to som aj ja rozmýšľala či si to on dáko nepotiahol. Keď som ho dávala spať v overale tak mu to zmizlo a zase sa mu to objavilo keď mal normálne pyžamko, tak ma aj napadlo či si ho neťahá alebo čo🙂

lubik87
9. mar 2019

@luvivinka jasné že si ho naťahuje 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli