Upchané slzné kanáliky. Poraďte, čo na to

Ahojte! Ked mal synček 2 týždne začalo mu slziť očko a vytekať niečo žlté, akoby hnis. Doktorka mi dala kvapky septonex, no tie nezabrali. Potom nám očná doktorka dala kvapky pamycon a framikoinovu masť, ani to nepomohlo. Tak mu prečisťovali slzné kanáliky. No mám taký pocit, že ani to neúčinkuje a už nechcem aby mu to prečisťovanie opakovali. Neviete mi niekto poradiť? Skúšala som mu aj kvapkať do očka materské mliečko na rady niektorých mamičiek a nič.
vierockamatkova
7. sep 2017
@vierockamatkova boli to pamycon týždeň som mu to kvapka la min.5krat za deň a masírovať a a pomohlo mal vtedy 7t.keď mu to dávala teraz ma 9m.a zatiaľ žiaden problem
nity
7. sep 2017
Masirovat viem ako,na preplach je uz velky. Starsiemu tiez preplachovali a tomu to na 1x sa podarilo. Malemu to nejako nevedeli,iba spodne sa podarili al. horne uz neviem. Vtedy mal uz rok,tak to bolo tazsie ako u babatka.
michelitta
7. sep 2017
V Nemecku sa caka 20 mesiacov kym sa vyvinú chlopne len tu na Ceskoslovensku su masochisticke praktiky a prepichuju to na pase a niekedy to ani tym detom nepomoze..
sayurinka
7. sep 2017
Aj my sme sa trapili s jedným očkom, no naša očná preplachovanie jednoznačne vylúčila, kým nemá aspoň rok presne kvôli tým chlopniam. Odporučila nam masaž a kvapkanie mlieka, čo pomohlo, no nie úplne. Zabralo nám to až v kombinacii s homeopatikami a to hneď za dva dni mal už očko krásne čisté a vôbec sa mu to už nevratilo. 😉
michelitta
7. sep 2017
@sayurinka ake homea ste prosim Ta brali?
Nam tiez materske pomaha najviac 🙂
sayurinka
8. sep 2017
@michelitta moja homeopatka nám ich odporučila presne podľa typu babatka, aký je malinky a ako sa správa, aby mu sadli čo najlepšie, takže my sme brali pulsatilu. Ale pri inom dietatku moze viva vyhovovat ine homeo. 🙂
nity
8. sep 2017
@michelitta Ved to,som citala,ze niektorym to opakovane robili,aj v narkozach a nepomohlo. Tak som povedala,ze to teda nie,davat ho uspavat a aj tak je vysledok velmi neisty a co potom? Budu ho chciet este 5x uspat??? A v Nemecku to ako riesia po tych 20 mesiacoch,nevies?
kallanchoe
8. sep 2017
Môj malý mal od narodenia jedno očko hnisajuce.raz menej inokedy viac. Nevyzeralo že ho to svrbí alebo žeby to nejak vadilo. Vytielala som ociankou lekárskou (kvapky), tak ako Dr kazala. Raz nám dala aj pamycon. Nemala som pocit žeby to nejak extra zaberalo.... Tiež Dr. vravela, že nás nechce zbytočne posielať na očné lebo budú mu robiť preplachy a pod. Že deťom sa okolo 3 mesiacov kanáliky upravia samé. A aj tak bolo. Malý mal 3 mesiace a akoby utalo zrazu ocko čisté a od vtedy máme našťastie pokoj.😉
adriannasvk
8. sep 2017
Masirovat kanaliky a kvapkat bud ocanku alebo ohtalmoseptonex,aspon 5x denne,nam to pomohlo. Ziadne ine kvapky id dr nic a potom som zacala s tymto,niekolko dni sme tak fungovali a pomohlo to. A to som s nim chodila od malinka po dr,upravilo sa to ked mal cca pol roka
michelitta
8. sep 2017
@sayurinka pullsatilu som brala v tehotrnstve to je od stresu..to.sa.davalo malickemu ci Vam?

Začni písať odpoveď...

Odošli