Syn má mesiac upchatý nos a nič mu nezaberá

katherine82
4. mar 2019

Baby čo je lepšie sinupret alebo nasivin sinus. Syn má už mesiac upchatý nos naparujeme inhalujeme dávali sme olynt aliamare pamycon na ORL mu predpísali nasonex detský lekár nám predpísal bronchovaxom nič nezaberá ...s čím máte dobré skusenosti

sedem
4. mar 2019

Mojej dcerke pomaha skor ten Nasivin Sinus na uvolnenie dutin...

amieima
4. mar 2019

@katherine82 ja mam odskúšaný len Sinupret a dlhodobo dávať sprej physiomer

29simona29
4. mar 2019

@katherine82 len opatrne s dlhodobým užívaním nosných kvapiek, väčšina je návykových a nesmú sa uzivat dlhšie ako 5-7dni, potom vzniká závislosť a nos sa upcháva aj preto, mám s tým osobnú skusenost, nie veľmi pozitívnu

amieima
4. mar 2019

@29simona29 áno súhlasím,preto radím physiomer (morskú vodu),môže sa dlhodobo

sims4
4. mar 2019

tiež by som možno tú morskú vodu skúsila ten preplach 🙂

annadan
5. mar 2019

dobrý deň , olynth, ktorý spomínate je podľa mňa pre malé deti nevhodný, ak máte časté problémy s upchatým nosom, skúste sa poradiť s lekárom na ORL, a skúste popremýšlať nad výberom nosných mandlí, ak chcete problém riešiť nosným sprejom skúste si vybrať niečo menej návykové , napr. quixx

katherine82
autor
5. mar 2019

@annadan boli sme na ORL mandla vraj nie je v takom stave aby museli vybrat

titika26
5. mar 2019

Physiomer baby... Dávam aj synovi a používam aj ja aj môj manžel 😉

mkado
5. mar 2019

Dobry den, ja Vam z vlastnej skusenosti odporucam sprej prvej pomoci od foreveru. Mame s nim niekolko velmi dobrych skusenosti. Navyse ma sirokospektralne vyuzitie a nahradi Vam polku lekarnicky. 🙂

sedem
6. mar 2019

Este teda neviem ako stareho mas syna, ale my pri zahlieneni preplachujeme nos morskou vodou pomocou konvicky, super vec, by clovek neveril, co sa v tych dutinach skryva, moje to zvladaju od 6 rokov, nijako to neboli, netreba sa toho bat a super precisti nos

attena
6. aug 2019

@mkado môžem fotku poprosiť aký to je sprej

mkado
7. aug 2019

@attena mate v správe

tanya65
7. aug 2019

@katherine82 propolisova tinktura