Upchatý noštek skoro ročnej dcérky

lenka0283
5. jan 2012

Ahojte...chcem sa opytat dnes som prisla od doktorky lebo sme celu noc nespali mala nemohla dychat ma nadchu...ked som jej odsavala neslo nic ani kvaply nam nepomohli...neviem co jej mam dat aby sa jej nosik uvolnil...doktorka nam dala kvapky a antibiotika..no mne sa to az take vazne na antibiotika nezda..nemate s tymto niektora skusennost a nepoznate nejake ine kvapky..lebo nasivin nam vobec nepomaha...dakujem 🙂

tinki
5. jan 2012

@lenka0283 ahoj, skús sa opýtať strapco v téme:

https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/dakujeme-strapco-orl-rady/

ale najprv používaj morskú vodu, nechaj 5 minút pôsobiť, potom až odsať a až potom dať Nasivin. A aj ten musí niekoľko minút pôsobiť. Nasivin je dobrý, ale nechaj malú tých pár minút ležať.

melisska242
5. jan 2012

Ahoj , neskušala si ampulky Libenar??Nam nič ine nepomaha.Aj všetky moje kamošky použivaju len tieto kvapky a vždy nam zabrali.🙂) nakvapkaš jej do nošteka a potom odsaješ. a podlož jej madrac aby ležala vyšie bude sa jej lepšie dychat.aj my ked sme chore musime ležat na vysoko. 🙂 prajem rychle uzdravenie.

zvonkohra
5. jan 2012

@lenka0283 ja by som tiez skusila dat libenar su super

bamb27
5. jan 2012

@lenka0283 ocisti a rozkroj cibulu a daj na plienku k hlavke ked spi,,,, trochen smradek ale zvykne uvolnit, a isto neuskodi ak nepomoze 😉

lenka0283
autor
5. jan 2012

@melisska242 nie neskusala mame nejaky quixx co mi poradila jedna pani v lekarni...ale dnes pojdem do mesta a skusim kupit ten libenar :🙂

lenka0283
autor
5. jan 2012

@bamb27 dakujem urcite skusim...lebo sak som zufala chudatko nemoze dobre spinkat..a mam jej tu plinku s tou cibulou zavesit k postielke??,

bamb27
5. jan 2012

@lenka0283 quixx, libernar,, to je tusim jedno,, obe su len na vycistenie nosteky aby si lepsie odsala,,, treba to kaztdopadne,,, niekde hej, ku postielke, do postielky,,, to je jedno, citit to bude ...snad trosku pomoze, ja som dala a prestal mi chrcat co mu vzadu hrkotali nejake zadne hlieny co nesli odsat, ma to daco do seba