Veľmi slintajúce bábätko. Čím to môže byť?

tynushqa
22. jan 2009

Ahojte, mam malu babulu a ona hrozne slinta az sa stale zakuckava, ako keby jej zaskocilo. A ked jej zaskoci tak zacne tak ako keby piskat ze sa nevie nadychnut, neviem to ani opisat. Dr. mi hovorila ze uz sa pripravuje na zuby ale teraz??? vsak nema ani 3 mesiace...

buchova
22. jan 2009

tynushqa

moja mala sa tiez velmi slintala kazdu chvilu som jej menila podbradnik boal som zufala a teraz ma 5 mesiacov a 2 zuby...tak sa nocoho neboj!!! 😉

kaskya
22. jan 2009

my sme ten isty pripad. cely je mokry stale, vymienam podbradniky a prezliekam mikiny :D. takto slinta od dvoch mesiacov. prvy zub mu vysiel az v osmom mesiaci. 😀

zlatusik1
22. jan 2009

aj u nas to iste, mame 6,5mesiaca a zuba nikde, slintame od 4mesiacov priblizne

nimi22
22. jan 2009

ahojte, jej my mame dva zubky dole ale este nie su uplne von ale vidno ich a slintame dalej 😀

lyenka
22. jan 2009

ahojte, aj moja bambula slinka ako o preteky, nestiham susit a prat podbradnicky, slinta uz asi od polovice tretieho mesiaca, uz ma asi par tyzdnou napuchnute dasienka tak cakame na zubocek 😲

tina_
22. jan 2009

suhlasim, nasa tiez zacala slinit strasne skoro, teraz je si "rve" cele pästičky do pusy, a uz jej presvitaju cez opuchnute dasienka zubky,...tak cakame, kedy uz konecne vylezu...

tynushqa
autor
22. jan 2009

no tak sa mam teda na co tesit 😀 no ja som si vcera poriadne umyla ruky a presla som jej po dasienku dolnom a normalne tam je take nieco drsne... 😕

stvura
22. jan 2009

mi tiez slintosime uz od dvoch mesiacov a zuby nikde...maly uz ale vsetko hryzie {aj mna} tak ich cakam kazdym dnom...

sirinka
22. jan 2009

klara zacala slintat okolo troch mesiacov, prvy zub vysiel v siestich a prestala slintat v cca 15 mesiacoch...takze nakupit podbradniky a vydrzat.

janzi
22. jan 2009

aj my slintame od 7 tyzdna a aj ruky a vsetko co sa mihne okolo ma stale v puse,az jej slinky zabiehaju ale zubky stale nikde....

dadkaa
22. jan 2009

Aj my slintáme od druhého mesiaca a prvý zúbok vyšiel až v osmom mesiaci. Najhoršie je že malá má stále z tých slín podráždenú pokožku pod bradou, celú červenú, a stále si to škriabe. Najprv radili mastiť indulónou teraz som čítala že sa to nesmie tak už fakt neviem čo použiť. Niekedy to je lepšie a niekedy horšie, asi len prežiť kým to prejde 😖

danielkapo
22. jan 2009

ahojky, moja mala je tiez slintosko....raz menej inokedy viac....a to mam dojem ze tiez uz asi od 2. mesiaca....a prvy zubok sa prediera az teraz....neviem, myslim, ze s tym sa ani nic robit neda....jednoducho to tak je...a som rada, ze nic horsie sa nedeje 😉

dena14
22. jan 2009

ahojte aj nasa malinka slintala asi od druhehp mesiaca a prve zubky jej vysli ked mala 4,5 mesiaca a čakame kedy sa jej vytlacia dalsie zubky lebo este stale velmi slinta 😀

zuza.m
22. jan 2009

aj naš je tayk slintoš a ešte neuveritelne hryzie a to vydiet že až od jedu až sa cely zatrasie.a zubky nikde a ani naznak.

amarelka
22. jan 2009

ani my zuby nič..babatka proste slintajú a všetko olizujú, žužlú 😀 aj ked nejdú zuby, 😵 ale je to vačšinou sprievod prerezávania zubkov, tak len sledujem, či sa niečo udeje 😎