Vyrážky na tváričke. Ako sa ich zbaviť?

cistko
13. okt 2007

Lekar povedal, ze u to potnicky a ze to mame z tepla. Kedze nekurime a byt nemame urcite prehriaty, skonstatovali sme, ze je to z perinky a tak nam lekar odporucil nebalit do perinky len na kojenie, inak nechat v dupackach. Takto fungujeme uz treti den a tie hnusne vyraztiska nie a nie zmiznut, drobec vyzera ako pubertak, tvaricku ma celu drsnu a nad obocim to ma az tak zlte a skaredo sa to supe...nemate nejaku radu?

jankajs
25. jún 2009

... pardon... Skús, nie skúš 😅

katarina.banska
28. máj 2010

ahojte
chcem sa opytat ta holtova mast sa da kupit normalne v lekarni? a neuskodi to malej, ked to nemam odkonzultovane s lekarkou?
Mame na tvaricke vyrazky, nie velmi vela, ale su tam. vyzeraju ako potnicky, no neviem.... ako keby mala pubertu. dnes som jej na to skusila dat sudocrem, ale ten jej nechcem davat, lebo ona si simrikuje ruckami pred tvarou a nechcem aby si dala do ust take rucky od sudocremu.
prosim poradte, co je dobre a co mate overene? co hned zaberie? dakujem krasne

sabiatko
28. máj 2010

cafte... moj maly mal tiez vyrazky na tvari, resp. potnicky a pomohlo mu materske mlieko, ktore som mu na to dala raz za den, vysusilo to vyrazky a teraz je z neho zasa fesak 😎

tinnka9
28. máj 2010

Katarina.banska, nas maly to mal tiez asi v tom veku ako tvoja babulka. ja som mu kazdy den umyvala tvaricku prevarenou vodou a natierala kremom od Biodermy - PO Zinc (ani som nemusela kupovat, uplne nam stacila vzorka z lekarne 😉 ). Asi do 3tyzdnov mu to preslo.

katarina.banska
28. máj 2010

dakujem
tinnka9 ja mam od Biodermy len krem na zapareniny. Akym si natierala? dakujem

tinnka9
28. máj 2010

Bioderma Atoderm PO Zinc je presny nazov. Baby ho tu na MK chvalili. A ako som pisala, urcite ho nekupuj, skus prejst lekarne u vas, mali by mat vzorky, to ti bude stacit. Usetris 😉