Vyrážky na zadočku a vonkajších genitáliách. Čo s tým?

loren
21. apr 2009

prosim vas dcera ma vyrazky na vonkajsich pyskoch aj pri ritke zacalo sa to ked mala zapchu a ja som jej dala na ritku olivovy olej s lekarni potom sa nam vyhodila a asi uz 2 tyzden to ma horsie a horsie aj ked pouzivame rybaciu masticku

fifinna
21. apr 2009

skuste imazol, ten je na plienkovu dermatitidu.

denisocka
21. apr 2009

loren,počuj,nemáte vy fakt tu mykozu?ked mala v puse bodky... teraz ritka?

junovka
21. apr 2009

pokial je to tak, ze ste mali najprv v puse mykozu a teraz toto, tak je to pravdepodobne, ze je to to iste.My sme to mali tiez.Na ritulu a pisulu sme uzivali Candibene krem 😉

loren
autor
22. apr 2009

to fakt moze byt s antibiotik? lebo tieto vyrazky su cervene a niesu pri vchode do pochvy kde byva mykoza ale von na pyskoch kazdopadne mame ist na preockovanie v piatok proti kiahnam tak hadam doktorka nieco poradi

denisocka
22. apr 2009

samozjejme to ukaž dokyne,je velmi pravdepodobne,že je to mykoza a ak hej,tak takmer iste,že z antibiotik. dokina da malej tabletku a bude to ,teda ak o tom tak rozhodne

julie6
22. apr 2009

Ahojte, nas maly sa vysypal na zadocku,ale aj pod kolenami na nartoch, aj hrudi, predpokladam ze je to nieco ine, dala som mu fenistil a zmizlo to tak som nikam s nim nesla, ale najviac to bolo na ritke. Teraz sledujem v jedle z coho to bolo, myslim nejaky alergen

emily66
30. okt 2012

Ahojte, moja malá má už týždeň také drobné červené vyrážky na jednom vonkajšom pysku a v záhybe medzi nožičkou a šušurkou dávala som imazol, ale nevidím žiadne zmeny. Neviete, čo je ešte dobré, čím natrieť?

kristiii
30. okt 2012

@emily66 mojmu malému vždy na všetky vyražky zaberá sudokrém, nech sú na akomkolvek mieste, aj ked mal vyrážky medzi nožičkami aj ked mal ekzem na tváričke, to nám poradili v lekárni ked bol úplne malinký

emily66
31. okt 2012

Ďakujem za radu, ale ten mám aj ja, tiež ho používam od malinka, vždy mi zabral na vyparenú riťku, ale teraz nie...našla som doma ešte Canesten baby tak skúsim ešte ten ak nezaberie budeme musiet ísť k lekárke...

ducci
24. nov 2012

nam od malicka pomaha na vyrazocky bepanthen, ma neskodne zlozenie tak ked si este neskusala, tak mozno pomoze

zabka7
24. nov 2012

nám lekár poradil natrieť to genciánkou - tá fialová vodička, nechať to uschnúť a na to natrieť canesten

vaska101
16. dec 2012

@fifinna Chcem sa opytat ten je na predpis ci ako 🙂

katy2
16. dec 2012

@vaska101 imazol krempasta sa da kupit aj volne (na predpis je lacnejsi).... ja to davam malemu a velmi nam pomaha....

mirenka84
13. júl 2013

@loren dobrý deň, prosím Vás ako to u Vás nakoniec dopadlo s tými bodkami? mojej dcére sa teraz také vytvorili. dakujem

loren
autor
13. júl 2013

mirenka to si uz ani nepamatam baby su uz velkeee 🙂

modrofuzik11
14. júl 2013

nam pomaha bepanthen. je naozaj super. a ritku treba vetrat a vzdy po styku s vodou do sucha sucha utriet

mirenka84
14. júl 2013

@loren dakujem 😉

milota164
28. júl 2013

my pouzivame tiez na vsetko bepanthen a mozem len doporucit zatial pomohol vzdy, tuk tuk

milota164
7. mar 2016

pre deticky do jedneho roka je od Bepanthenu Extra mast, je to dobra ochrana ich nevyvinutej pokozky, ma specialne zlozenie