Vystúpený pupok u synčeka

terkaa
31. jan 2009

vsimla som si, ze renkovi vypucal pupcek. mal ho krasny vo vnutri. co to sposobilo? neplace dlho a ani extremne, takze si myslim, ze z napinania to nema.

denuss
30. júl 2014

Aj nasa zabka to mala...kazali lepit ale ja som s tym rychlo prestala, kedze jej naplaste drazdili kozu...a do troch mesiacov to same zmizlo, teraz ma pupok krasny... Netreba urcite stresovat, casom to zmizne... 😉

ina333
31. júl 2014

Mne ostali nazvyš náplaste na pupočný pruh, ak by mal niekto záujem!!! Značka Porofix, mám to aj v inzeráte.

janula17
22. sep 2014

ahojte, moja 3rocna ma vystupeny pupcek, pediatricka odporuca ukazat chirurgovi.... je tu niekto taky, koho dieta podstupilo tuto operaciu? Zatial nachadzam len tych, co sa im to upravilo, nam bohuzial nie....

kanoska
15. jan 2016

@renatam Chcem sa spýtať, že v pupku to živé mäsko smrdí po lápisovom natieraní? Lebo môj syn má tiež a po 2x lápisovom natieraní mu to dosť smrdí :/

tomasko1997
13. nov 2016

@mariamihalikova ahoj chcem sa opytat ako sre to riesili mij ma tiez vyduty pupcek a jamku malu nad pupcekom

mariamihalikova
14. nov 2016

@tomasko1997 nijako,uz bol velky... ma taky pupcek a na operaciu pojdeme iba ak by to zacalo robit problemy 😉

klara333
14. nov 2016

My sme lepili, pretoze sa to zhorsovalo. Druhemu chlapcovi to zoperovali vramci operacie slabinoveho pruhu. Ale inak to operovat nechcu, ze nezvykne robit problemy pupocna hernia.

tomasko1997
8. jan 2017
adushap
21. jan 2017

@janula17 ahoj janulka!ako ste dopadli?my sme presne tam kde ste boli vy pred tromi rokmi.pomoze mi ak napises co a ako.dakujem!!

syrik
21. jan 2017

Zlepit, ale žiadne mince a tampóny vtlacat dnu, ale z oboch strán stiahnuť kožu tak, že pupok je schovaný pod kožou A zmizne to. Nám povedali, že to jej ostane a operácia nás neminie, nemá ani 2 roky a pekne jej to zmizlo.

janula17
23. jan 2017

@adushap ahoj, tak dcerka je uz davno po operacii, dali sme jej to spravit chirurgicky v sukromnom centre, velmi dobre to dopadlo, ani stopa po siti. Mala aj vnutornu herniu, tak my sme vela nenariesili.

adushap
2. feb 2017

@janula17 janik a cakali ste ci ste do toho isli hned?ja by som radsej pockala vzhladom na vek.a herniu zistili na chirurgii?a mozem sa spytat ake centrum?kludne aj do ss.dakujem moc!!
@mariamihalikova maji a ake problemy by to malo sposobovat?ja dcerku trojrocnu strasne nechcem vystavovat takemu niecomu ako operacia kvoli pupocnemu pruhu.vsade si citam ze je to esteticky problem tak preco tym deti trapia operaciou..:(dakujem!!
@mariamihalikova

silivren
9. máj 2017

Niekto dalsie skusenosti s pripadom, kedy nezmizlo aj v dvoch rokoch? ako ste to riesili, prosim?

borkavan
7. júl 2017

@janula17 ahoj, môžem sa opýtať na ten pupček. Mala tvoja malá nejaké problémy? Bolelo ju to, alebo niečo iné? Môjmu malému to vystupilo ale inak je v pohode, lieta, šantí..tak neviem.
Jasné, že to pôjdem ukázať, len teraz má dovolenku

janula17
7. júl 2017

@borkavan ahoj, nemala problemy ziadne, nic ju nebolelo.ale chceli sme aby to mala cim skor za sebou.

@adushap prepac ze som neodpisala, nevsimla som si otazku. Ak to este pomoze, tak ano na chirurgiu sme isli na kramare, ale davali sme to robit v Esthetic centre v meste.
Ozaj tu nie je co ine riesit, len si najst dobreho chirurga

borkavan
9. júl 2017

@janula17 mne ide o to, či je to nejako nebezpečné. Či mám počkať, alebo to ísť ukázať doktorke, že mám podozrenie, že mu ten pupčok trocha vystupil. On ešte nepresahuje uplne von, stále je akokeby vo vnútri, ale mal ho viac hlbšie. Naša dr. má dovolenku, tak či mám počkať alebo ísť k zastupujúcej... no neviem čo robiť.
Lebo inak problémy nemá tiež.

janula17
9. júl 2017

@borkavan kludne pockaj kym pride z dovolenky, vonkajsia hernia nie je nebezpecna.

janula2511
31. dec 2018

@renatam ahoj prosím ťa, syn ma 15 mesiacov a máme vystupeny pupok. Pediatricke som to ešte neukazovala. Je šanca že sa to samé úpravy?

linda2766
29. apr 2020

@renatam ahoj/alebo dobrý deň? Našla som tento príspevok cez Google...moja malá má 16mes. A stále ma ten pupcek vyduty 😟ukazovala som to niekoľkokrát pediatricke a stále mi len povie aby som to len sledovala...od začiatku to nemala dobre a stále sa jej vyduva. Keď stojí, keď plače, ja by som to nazvala ze sai to nepáči a ze to nie je akoby dobre zahojene...furt akoby vylieza von... naozaj sa to upraví samé? Ak mie kedy operovať?

lucia_089
8. júl 2020

@janula17 prosím Ťa jde v súkromnom centre? Ako dlho ste boli hospitalizovaní? Koľko rôčkov mala Vaša dcérka? Synček ma tiež trošku vystúpený pupok, ma 3 roky, veľmi sa bojím. Je to bez operácie nebezpečné?